JAGUAR LAND ROVER: BAP DALEJ GENERALNYM IMPORTEREM

British Automotive Polska (BAP), spółka z Grupy British Automotive Holding uzyskał akceptację Koncernu Jaguar Land Rover o przedłużeniu umowy importerskiej o kolejne 8 miesięcy.

Zgodnie z dokumentem przedłużenie terminu obowiązywania umowy do dnia 31 marca 2021 r. jest bezwarunkowe, tzn. nie określa minimalnej liczby sprzedanych aut.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI


 

Przedstawiciele BAH zostali poinformowani o decyzji koncernu ws. przedłużenia trwania umowy przez Jaguar Land Rover Deutschland GMBH – spółkę będącą centralą producenta Jaguar i Land Rover w regionie europejskim. Następnie polska firma otrzymała potwierdzenie tejże decyzji w formie pisemnej.

Przedstawiciele producenta podkreślili, że decyzja o przedłużeniu umowy, mimo niespełnienia przez BAP pierwotnych warunków, jest efektem owocnej, wieloletniej współpracy.

– Zgodnie z wolą naszego partnera zdecydowaliśmy się na przedłużenie współpracy i będziemy realizować kontrakt do końca I kwartału 2021 r. na warunkach dostosowanych do realiów i wspólnie z Producentem ustalonych celów. Planujemy jednocześnie rozwijać nasz segment dilerski oraz budować nowy biznes w oparciu o umowę importerską z SSangYong, a także poszukiwać możliwości rozwoju w innych synergicznych segmentach rynku, takich jak rent- a- car – mówi Arkadiusz Miętkiewicz, wiceprezes BAH SA.