KAJETAN KAJETANOWICZ GWIAZDĄ SERIALU TVP

Dwukrotny mistrz polski w rajdach samochodowych Kajetan Kajetanowicz wystąpi w gromadzącym wielomilionową publiczność serialu telewizyjnym „M jak Miłość”. Kajetan – lider zespołu Lotos Dynamic gościć będzie w „Kulisach serialu M jak Miłość” już pod koniec maja, a emisja odcinka z udziałem najlepszego polskiego kierowcy rajdowego odbędzie się na początku września.

Karolina Baranowska, dział PR MTL Maxfilm: W jednym z wątków “M jak miłość” bohaterka grana przez Katarzynę Cichopek będzie wkrótce przeprowadzać dla radia serię wywiadów ze sportowcami. Scenarzyści serialu zaproponowali, by jednym z nich był kierowca rajdowy, a akcja przeniosła się w ciekawą scenerię – na tor kartingowy. Produkcja zasięgnęła opinii u znawców polskiego świata rajdowego i zdecydowała się powierzyć rolę Kajetanowi Kajetanowiczowi, głównie ze względu na jego osiągnięcia, wizerunek sportowca fair play oraz zaangażowanie w pomoc chorym dzieciom czy aktywne uczestnictwo w akcjach takich jak WOŚP.

Kajetan Kajetanowicz: Nigdy nie podejrzewałem, że dobre wyniki na trasach rajdów mogą przynieść rolę w serialu telewizyjnym. Z przyjemnością przyjąłem propozycję producentów „M jak Miłość”, bo zawsze byłem ciekaw, jak działają różne rzeczy, czy to zegarek, silnik, czy rakieta, a teraz mogłem zobaczyć, jak wygląda produkcja serialu. Na początku na planie czułem się jak kibic rajdowy w strefie serwisowej, dużo ruchu, każdy coś robi, nie do końca wiadomo co się dzieje, słowem: chaos – ale tylko na pierwszy rzut oka. Ekipa „M jak miłość” działała dokładnie tak jak mój Team: konkretnie, profesjonalnie i razem. Klimat pozytywnej współpracy towarzyszył naszym działaniom przy serialu przez cały czas i bardzo mi pomógł, tak jak klika rad od Kasi Cichopek i reżysera. Mam nadzieję, że dobrze się spisałem. Po tym doświadczeniu utwierdziłem się w przekonaniu, że profesjonalny, zgrany zespół ludzi to podstawa sukcesu, zarówno w rajdach, jak i świecie show biznesu.