LEXUS: SALON NA LOTNISKU W BRUKSELI NAJLEPSZY W EUROPIE

The Loft by Brussels Airlines and Lexus na lotnisku w Brukseli po raz drugi z rzędu otrzymało tytuł „Europe’s Leading Airport Lounge”.

Nagrody World Travel są przyznawane organizacjom, docenionym za swoje zaangażowanie w dążeniu do doskonałości.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Głosowanie odbyło się podczas pandemii koronawirusa. Brussels Airlines i Lexus zaoferowali produkt i usługę dostosowaną do wytycznych odnośnie środków higieny i bezpieczeństwa. The Loft by Brussels Airlines and Lexus to koncepcja saloniku, skupiona na komforcie, technologii, stylistyce oraz połączeniu belgijskiej i japońskiej gościnności.

Placówka została otwarta 25 czerwca 2018 roku, jako relaksująca, nowa przestrzeń dla międzynarodowych podróżników. Goście saloniku mają do dyspozycji całe mnóstwo udogodnień, które sprawiają, że ich wizyta jest komfortowa, relaksująca i przyjemna. Zajmujący powierzchnię 2040 m2 salon oferuje miejsca siedzące dla 500 gości. Jest podzielony na strefy o różnych klimatach i funkcjach.

Wśród nich, centralny bar, strefy do siedzenia i przestrzeń do odpoczynku dla tych, którzy muszą pracować w podróży.

The Loft by Brussels Airlines and Lexus z powodu walki z rozprzestrzenianiem się COVID-19 jest obecnie zamknięty. Zostanie ponownie otwarty, gdy tylko pozwolą na to okoliczności.