MAZDA: ŁUKASZ PAŹDZIOR SZEFEM W POLSCE

Łukasz Paździor współtworzył polskie przedstawicielstwo Mazdy, od stycznia 2008 roku, zajmując stanowisko dyrektora sprzedaży. Od grudnia 2009 r. pełnił funkcję dyrektora generalnego Mazda Motor Poland (MMPOL) i był odpowiedzialny za sprzedaż, marketing i obsługę posprzedażną. Od października br. jest dyrektorem zarządzającym MMPOL.

Od początku działalności Mazdy w Polsce, Łukasz Paździor wniósł ogromny wkład w sprzedaż samochodów Mazda i rozwój sieci dealerskiej. Wykazał się przy tym doświadczeniem i kompetencjami organizacyjnymi, jak również spójną wizją zarządzania firmą. Wyniki jego pracy zostały docenione przez zarząd Mazda Motor Europe, który powierzył mu odpowiedzialne zadanie prowadzenia polskiego przedstawicielstwa Mazdy, ufając w dalsze sukcesy marki na naszym rynku.

Stanowisko obejmie po obecnym dyrektorze zarządzającym, Masaharu Kondo, który przez ostatnie 18 miesięcy stał na czele polskiego oddziału Mazdy w Polsce. Masaharu Kondo otrzymał nominację na stanowisko dyrektora PR i będzie odpowiedzialny za dział komunikacji produktowej w europejskiej centrali Mazdy w Leverkusen.

– Po półtora roku pracy w Warszawie Masaharu Kondo wraca do Niemiec, aby objąć kolejne ważne stanowisko w strukturach Mazdy i kierować zespołem odpowiedzialnym za wprowadzenie modeli nowej generacji z technologiami SKYACTIV, w tym najnowszej Mazdy CX-5. To oznacza, że ponownie zespołem MMPOL będzie kierował Polak. Łukasz Paździor ma duże doświadczenie i długofalową wizję rozwoju firmy, a to cecha której potrzebujemy w przyszłości, aby wzmacniać naszą markę i sieć dealerską w Polsce – podkreśla Klaus Oest, dyrektor regionu Europy Północnej Mazdy.