MAZDA: NOWY SZEF SPRZEDAŻY W POLSCE

I_Swiecki_ma

Do zespołu Mazda Polska dołączył ostatnio Igor Święcki, który objął stanowisko Fleet Sales Manager, czyli kierownika ds. sprzedaży flotowej.

Gama nowej generacji Mazdy, obejmująca Mazdę CX-5, Mazdę6 i już wkrótce najnowszą Mazdę3, wzbudza ogromne zainteresowanie wśród klientów, nie tylko indywidualnych. Wraz z rozwojem marki i rosnącym popytem ze strony firm, zostało utworzone nowe stanowisko ds. sprzedaży flotowej.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Igor Święcki ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie – zdobywał je m.in. w marce Toyota, BMW i Citroën, jak również w firmie wynajmu długoterminowego. W Maździe rozwijać będzie narzędzia niezbędne do skutecznego dotarcia do klientów firmowych.

– Sprzedaż Mazdy w Polsce rośnie bardzo szybko. Do tej pory nasze samochody trafiały głównie do klientów indywidualnych. Zauważamy jednak wzrost zapytań ze strony przedsiębiorstw, przede wszystkim od menedżerów, którzy mogą wybrać sobie auto służbowe oraz firm wynajmu krótko- i długoterminowego. Stąd decyzja o powiększeniu działu sprzedaży o osobę, która będzie dedykowana tej grupie klientów – podkreśla Rafał Badowski, dyrektor sprzedaży Mazda Polska.

Igor Święcki jest absolwentem wydziału Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Interesuje się samochodami zabytkowymi, a jego hobby to żeglarstwo i jazda na nartach.