MERCEDES: 2. EDYCJA GRAND PRIX VAN ECONOMY

Merc_0685

Po wielkim zainteresowaniu mistrzostwami ekonomicznej jazdy, Mercedes-Benz ogłasza drugą edycję zmagań otwartych dla wszystkich właścicieli i użytkowników samochodów dostawczych. Tym razem śmiałkowie zmierzą się o tytuł najbardziej oszczędnego kierowcy Citana.

Na najlepszego poza chwałą czeka bardzo atrakcyjna nagroda – roczny zapas paliwa w formie bonu opiewającego na kwotę 18 tysięcy złotych!


Zobacz także:
UŻYTKOWE
ECO


Zainteresowanie zeszłoroczną edycją mistrzostw Grand Prix Mercedes-Benz Van Economy przerosło oczekiwania organizatorów – do rywalizacji zgłosiło się ponad 1200 kierowców! W związku z tym postanowiono zorganizować drugą edycję mistrzostw ekonomicznej jazdy, w której wziąć udział mogą właściciele i użytkownicy samochodów dostawczych wszystkich marek.

Po zeszłorocznych rekordach oszczędności w Vito, przyszła kolej na najmłodszego członka rodziny samochodów dostawczych Mercedes-Benz. Uczestnicy konkursu będą mogli udowodnić swoje umiejętności w modelu Citan 109 CDI furgon z pakietem Blue Efficiency. Szczególnie powinno to zainteresować użytkowników pojazdów segmentu kombivanów.

Zmagania rozpoczynają się 15 lipca i potrwają do 31 sierpnia.
Jazdy konkursowe przeprowadzić będzie można w większości autoryzowanych salonów Mercedes-Benz. W tym celu należy będzie się zarejestrować na stronie vaneconomy.pl oraz wybrać swego najbliższego dealera. Jego przedstawiciel umówi się z zainteresowanym na trwającą 20-40 minut jazdę konkursową w dogodnym czasie.

Do jesiennego finału przejdą najlepsi uczestnicy konkursu u wszystkich biorących udział w akcji dealerów. W związku z tym poziom trudności poszczególnych tras nie będzie miał wpływu na szanse awansu.