MERCEDES CLS DLA JAROSŁAWA HAMPELA

Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz Duda – Cars z Poznania w sezonie 2010/2011 wspierał zawodników Unii Leszno. Jednym z nich jest znany i niezwykle utytułowany Jarosław Hampel, indywidualny Mistrz Polski w jeździe na żużlu.

Jarosław Hampel przybył do Poznania, żeby odebrać swojego niezwykłego, czarnego Mercedesa Klasy CLS 350 CDI 4MATIC. Kluczyki do samochodu mistrzowi Polski wręczył osobiście Prezes Zarządu firmy Duda-Cars – Marcin Duda.

– Sport żużlowy jest w Polsce niezwykle popularny, cieszę się, że to właśnie żużlowcy wspierani przez naszą firmę odnoszą największe sukcesy w kraju i na świecie. Wspieranie polskiego żużlu to dla nas naturalna kontynuacja sportowej pasji, Jarosławowi Hampelowi gratuluje dotychczasowych zwycięstw, mam nadzieje, że w przyszłym sezonie dostarczy nam jeszcze większych powodów do zadowolenia i gorących emocji – powiedział Marcin Duda, Prezes Zarządu Duda Cars.

Mercedes Klasy CLS 350 CDI 4MATIC, którym będzie teraz jeździł Jarosław Hampel to samochód, który spełnia oczekiwania użytkownika. Sportowa sylwetka świetnie komponuje się z najnowszymi systemami bezpieczeństwa. Model wyposażony jest w napęd 4×4 – na wszystkie koła – 4MATIC, który pomaga w niesprzyjających warunkach pogodowych takich jak śnieg czy gołoledź.