MERCEDES: KLASA G, SPRINTER, UNIMOG RATUJĄ ŚWIAT

A GOOD DAY TO DIE HARD

John McClane znowu w akcji. W “Szklanej pułapce 5” bohaterski policjant po raz pierwszy znajdzie się na obcym terenie – aby pomóc synowi, wyruszy do Moskwy. Z terrorystami na karku i wojną nuklearną wiszącą w powietrzu, duet McClane’ów stanie do walki o światowy ład.

“Szklana pułapka 5” trafi do polskich kin 14 lutego br. Mercedes-Benz ma w filmie silną reprezentację, a auta spod znaku trójramiennej gwiazdy będą obsługiwały jego premierowe pokazy w Londynie i Berlinie.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się wesprzeć kolejną część “Szklanej pułapki”. Pokaźna flota modeli Mercedes-Benz – od Klasy C do Zetrosa – znakomicie pasuje do spektakularnych scen pościgów na ulicach Moskwy. Ekscytujący film i mnóstwo ekscytujących samochodów. Mercedesy słyną z bezpieczeństwa, osiągów oraz swych charakterystycznych linii. W europejskich stolicach czują się jak w domu, dlatego tak autentycznie odgrywają filmowe role. Przykład? Klasa G, Sprinter, Unimog i Zetros to prawdziwe “samochody dla bohatera”, odpowiednie do twardych wymagań Johna McClane’a i jego syna – mówi Anders Sundt Jensen, szef komunikacji marki Mercedes-Benz Cars.

A GOOD DAY TO DIE HARD

W “Szklanej pułapce 5” (ang. “A Good Day to Die Hard”) obok Bruce’a Willisa wystąpią m.in.: Jai Courtney i Sebastian Koch. W filmie nie zabraknie szerokiej palety samochodów Mercedes-Benz – łącznie na ekranie pojawi się aż 14 różnych modeli. Większość z nich bierze udział w widowiskowych scenach pościgów ulicami Moskwy.

Kluczowe role w walce o przetrwanie świata odgrywają cztery niezniszczalne Mercedesy: Klasa G, Unimog, Sprinter i Zetros. Poza nimi na ekranie będzie można zobaczyć także: Klasę C, Vito, Klasę E, nowe wydanie G 63 AMG, Klasę GL oraz Maybacha 57.

Zapowiedź filmu wraz ze zdjęciami z realizacji scen pościgów “od kuchni”:

Zobacz w originale: youtube.com.

Zdjęcia: A Good Day to Die Hard 2013 Twentieth Century Fox Film Corporation