MERCEDES: KOLEJNE WYRÓŻNIENIE DLA EWY ŁABNO – FALĘCKIEJ

Ewa labno-Fa

W ósmej edycji prestiżowego konkursu „PRotony”, nagrodę w kategorii „komunikacja firmy lub korporacji” odebrała dr Ewa Łabno-Falęcka z Mercedes-Benz Polska.

PRotony to nagrody przyznawane od 2007 profesjonalistom w dziedzinie komunikacji, którzy odznaczają się nieprzeciętnym myśleniem, innowacyjnością i talentem.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Kapituła konkursu wyróżnia specjalistów wyznaczających standardy w branży PR i przyczyniających się do sukcesu firm, w których pracują. Zgłoszonych do konkursu kandydatów oceniają członkowie Akademii Ekspertów PR, którą tworzą uznani specjaliści działający od wielu lat w branży PR.

Podczas gali w Warszawie, nagrodę w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji firmy lub korporacji” odebrała dr Ewa Łabno-Falęcka, Dyrektor PR Mercedes-Benz Polska.

Przyznanie nagrody zostało uzasadnione: „Wiedzą, rzetelnością, profesjonalizmem, umiejętną komunikacją i otworzeniem marki ma nowy kontekst, blisko sztuki i ludzi.” Nagrodę w tej kategorii wręczał Rafał Kisielewski z Jeronimo Martins Polska, którzy PRotonem w tej kategorii został wyróżniony w zeszłym roku.

Warto przypomnieć, że to kolejna prestiżowa nagroda dla szefowej działu PR Mercedes-Benz Polska w tym roku (po finale „Lew PR Biznesu” oraz nagrodzie w kategorii „Thinking outside the box” w konkursie na Dyrektora Marketingu Roku 2014)”.