MERCEDES: SZLACHETNE DODATKI DO KLASY S

Mercedes-Benz Accessories, Zubehör für die neue S-Klasse, Merc

Gama oryginalnych akcesoriów i kolekcja Mercedes-Benz dla nowej Klasy S obejmują m.in. liczne wzory lekkich obręczy o średnicy 17-20 cali, artykuły biurowe oraz uchwyty dla kilkunastu modeli smartfonów (w tym dla iPhone’a 5).

Opcjonalne aplikacje Mercedes-Benz, czy jeden z czterech zapachów powalą nadać kabinie limuzyny jeszcze bardziej indywidualny charakter. Na życzenie nowa Klasa S oferowana jest z aktywnym systemem zapachowym, zapewniającym indywidualny aromat we wnętrzu auta.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Do wyboru są cztery zapachy (Freeside Mood, Nightlife Mood, Downtown Mood, Sports Mood) o regulowanej intensywności, opracowane we współpracy ze specjalistą od perfum, Markiem Vom Ende. Standardowo system występuje w połączeniu z zapachem Freeside Mood, pozostałe dostępne są w stylizowanych, 15-mililitrowych flakonach w ramach oferty oryginalnych akcesoriów Mercedes-Benz.

Rozwiązania transportowe

Zdolności przewozowe Klasy S można zwiększyć z pomocą oryginalnych akcesoriów, na przykład rozkładanego uchwytu rowerowego, montowanego na haku holowniczym. Pozwala on na transport dwóch lub trzech rowerów i nie blokuje dostępu do bagażnika. W ofercie jest także bagażnik dachowy Alustyle, który w kombinacji z lekkim uchwytem New Alustyle umożliwia przewóz rowerów na dachu.

Utrzymanie porządku w bagażniku ułatwia boks EASY-PACK, mieszczący drobne przedmioty o łącznej masie do 10 kg. Specjalny, rozwijany mechanizm pozwala regulować jego pojemność w zakresie od 7 do 55 l.

Indywidualny wygląd

Lista oryginalnych akcesoriów obejmuje szeroką paletę lekkich obręczy o różnych wzorach, w tym modele z elementami polerowanymi – na przykład 10-ramienne felgi o średnicy 20 cali (50,8 cm) z lśniącym wykończeniem w srebrnym kolorze palladium oraz 5-ramienne obręcze o średnicy 19 cali (48,3 cm) w metalicznym odcieniu tremolite.

Ekskluzywny charakter nadają Klasie S również listwy progowe z białym podświetleniem i subtelny tylny spojler, a jej dynamiczne walory podkreślają akcesoria firmowane przez AMG, w tym ospojlerowanie zderzaków i progów czy kute obręcze z polerowanym rantem.

Szlachetne drobiazgi do domu i biura

Większość produktów z kolekcji Mercedes-Benz wykonywana jest we Włoszech.

Wełniany koc o wymiarach 130 x 170 cm i poduszki z wełnianymi poszewkami (40 x 40 cm) zapewniają jeszcze bardziej przytulną atmosferę na tylnych fotelach Klasy S. Materiał z dodatkiem kaszmiru jest delikatny w dotyku, a jego beżowy kolor doskonale współgra z odcieniami wnętrza nowej limuzyny. Poduszki można prać mechanicznie; ich poszewki zaopatrzono w guziki z masy perłowej.

Akcesoria biurowe z Kolekcji Mercedes-Benz pozwalają przenieść komfortową naturę Klasy S do własnego biura. Do wykończenia podkładki pod myszkę, futerału na pióro, maty biurkowej o wymiarach 56 x 49,5 cm i ramki do zdjęć posłużyła miękka, cielęca skóra z beżowym przeszyciem.

Oferowane w ramach limitowanej edycji 1000 sztuk pióro LAMY 2000 zostało zaprojektowane przez niemiecką firmę LAMY specjalnie dla Mercedes-Benz. Jego stalową obudowę z satynowym wykończeniem zdobi trójramienna gwiazda, a wykonana z 14-karatowego złota stalówka w rozmiarze F jest platerowana platyną i ręcznie polerowana. Pióro dostarczane jest w ozdobnym pokrowcu i z zapasem atramentu.

Równie eleganckie wrażenie sprawia pudełko na chusteczki (wymiary: 12,7 x 24 x 7,5 cm), pokryte czarną skórą z jasnym przeszyciem. Jego wnętrze pokrywa miękki welur.

Wszystkie produkty z Kolekcji Mercedes-Benz dla nowej Klasy S dostępne są u partnerów handlowych (dealerów) Mercedes-Benz.