MERCEDES: WERSJA SPECJALNA SPRINTER ECONOMY

Mercedes-Benz Sprinter jest dostępny w specjalnej edycji Sprinter Economy. Cena wersji wynosi 80 620 złotych. netto. Zwycięzca konkursu Arctic Van 2012 oraz niezawodny samochód dostawczy według DEKRA jest dobrze wyposażony.

Oferuje on klimatyzację, ESP, ABS, ASR, BAS i EBD. Co więcej, jest również dostępny w formule Lease& Go, dzięki której nabywca musi pojazd jedynie zatankować – kompletny serwis i pełne ubezpieczenie są już w niej zawarte. A to wszystko już za 979 zł netto miesięcznie.

Ponieważ każdy ma inne potrzeby, można dostosować Sprintera Economy do swoich indywidualnych potrzeb. Dlatego pojazd dostępny jest w dwóch wersjach silnikowych (100 i 130–to konnej) i może posiadać dwie różne dopuszczalne masy całkowite.

– Z pomocą nowego Sprintera Economy chcemy dotrzeć do nowej grupy klientów. Zdajemy sobie sprawę, że przy obecnej sytuacji rynkowej wiele firm, niezależnie od swojej wielkości, musi dobrze przemyśleć każdą inwestycję. Do nich właśnie kierujemy naszą propozycję oferując samochód dostawczy Mercedes – Benz w tak atrakcyjnej cenie – tłumaczy Grzegorz Sawicki, szef sprzedaży samochodów dostawczych Mercedes-Benz.

Konkurencja wzięła się ostro do pracy, wymuszając na Mercedesie obniżenie ceny. I dobrze, bo dzięki temu potencjalni nabywcy mają większy wybór!