MERCEDESEM PO WIŚLE 2013: GALERIA ZDJĘĆ

D 0_Ga

Jubileuszowy, X Zlot Mercedesem po Wiśle w Płocku przeszedł już do historii. Była to kolejna, świetnie zorganizowana impreza, która stała się tradycyjnym wydarzeniem w mieście Petrochemii.

Najlepszym dowodem na to jest fakt, że Maciej Kulas, organizator, współtwórca i Komandor zlotu został niedawno wybrany Płocczaniem Roku 2012! Dzięki jego zaangażowaniu tysiące mieszkańców miasta i okolic mogą naocznie przekonać się, jak wyglądał rozwój motoryzacji przed duże M.


Zobacz także:
TURYSTYKA
MERCEDESEM PO WIŚLE


Bo przecież obok współczesnych i najnowszych modeli Mercedesów, rok rocznie do Płocka przyjeżdżają samochody klasyczne: historyczne i zabytkowe, a nawet unikatowe! Nie tylko z kraju, ale obecnie także z zagranicy!

Płocczanin roku, 45 letni Maciej Kulas, który mieszka w Płocku ma znów powody do zadowolenia.
mercedes,

– Jak mawiał klasyk: to co dobre, szybko się kończy. Tak było też z X Zlotem “Mercedesem po Wiśle”, który odbył się pod koniec czerwca w Płocku. Jubileuszowa edycja spotkała się z ciepłym przyjeciem uczestników, widzów i dziennikarzy. Zanotowaliśmy rekordową liczbę publikacji, materiałów telewizyjnych i internetowych. Na Starym Rynku w Płocku tłumy Płocczan i przyjezdnych gości oglądały niemal 80 maszyn z trójramienną gwiazdą na masce. Koncert Ani Rusowicz w niedzielne popołudnie także cieszył się sporym powodzeniem. Podsumowując: dziesiąta edycja imprezy udała się nad wyraz. Tym bardziej zatem, po kilku dniach odpoczynku pora zacząć myśleć o organizacji XI MPW w 2014 roku. Licząc na Wasze niezawodne przybycie, korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom, widzom i oczywiście sponsorom naszego zlotu, bo przecież tylko dzięki Wam wszystko udało się znakomicie – powiedział Maciej Kulas, Komandor Zlotu MPW.

Tegoroczny zlot uświetnił koncert Ani Rusowicz, entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. Podczas pikniku nie zabrakło konkursów dla dorosłych i dla dzieci.

Partnerzy X Zlotu: Urząd Miasta Płocka, Mercedes-Benz Auto Forum Grupa
Zlot wspierał: Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.
Patronat medialny: NewsAuto.pl, Mercedes Magazyn, Classicauto, Gazeta Wyborcza, Tygodnik Płocki, Portalplock.pl, Dziennikplocki.pl, Media Spectrum.

Jak wyglądało wielkie motoryzacyjne święto w tym roku – prezentujemy w galerii. Zdjęcia wykonali: Adek Jasiński, Frans Dijkman, Ola Kulas, Jacek Michalski, Jacek Mańkowski oraz Tomasz Niesłuchowski.