MICHAŁ KOŚCIUSZKO W NIETYPOWEJ ROLI

Michał Kościuszko reprezentujący w Mistrzostwach Świata barwy Lotos Dynamic Rally Team, tym razem wystąpuje w roli jurora jesiennej edycji „Wydaje Ci się, że umiesz jeździć”, realizowanej przez stację TVN Turbo.

Premierowy odcinek najnowszej serii wyemitowany został w niedzielę 9 września o godz. 18-tej.

W pierwszych odcinkach programu o wejście do kolejnego etapu powalczą uczestnicy wyłonieni podczas eliminacji. Za kierownicą własnych samochodów zmierzą się z zadaniami wyznaczonymi przez jury. W pierwszym etapie liczy się wyłącznie refleks i szybkość. Jury wyłoni 8 uczestników, którzy będą walczyć o zwycięstwo. W tym etapie Michał Kościuszko wraz z Dorotą Gardias i Wojtkiem Chuchałą oceniają czas przejazdu uczestników oraz wrażenia artystyczne i styl wykonania poszczególnych manewrów.

– Udział w charakterze członka jury w programie „Wydaje Ci się, że umiesz jeździć” to ciekawe doświadczenie. Zadaniem uczestników jest jak najszybsze i jak najbardziej efektowne wykonanie określonych manewrów a naszym ocena ich umiejętności. Ten program to świetna zabawa zarówno dla nas, członków jury, jak i dla śmiałków, którzy w tej edycji walczą o zwycięstwo. Przyznam, że ich pomysłowość w prowadzeniu auta nie ma granic. Jeżeli chcecie się o tym przekonać zapraszam do śledzenia zmagań kierowców na antenie TVN Turbo – powiedział Michał Kościuszko.

Kierowcy mieli już okazję jeździć na lotnisku w Ułężu oraz w Krakowie na terenie Szkoły jazdy Michała Kościuszko przy ul. Stella Sawickiego. Finał zrealizowany będzie na torze w Kielcach.