MINI: ŚWIATOWE GWIAZDY NA ZLOCIE UNITED 2012

Koncerty światowych gwiazd, pokaz umiejętności kaskaderskich oraz możliwość wzięcia udziału w prawdziwym rajdzie to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na miłośników MINI podczas dorocznego zjazdu wielbicieli tej słynnej brytyjskiej marki – MINI United 2012.

W dniach 11-13 maja na torze Formuły 1 Circuit Paul Ricard we francuskim Le Castellet organizowana jest kolejna, czwarta już edycja ich święta – festiwal MINI United. W czasie trzech dni zabawy wielbiciele brytyjskiej marki będą bawić się do białego rana w rytm muzyki serwowanej przez światowej sławy artystów, takich jak Iggy and the Stooges, Martin Solveig, Gossip lub The Ting Tings.

Występy międzynarodowych sław to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na uczestników światowego zlotu fanów MINI. Dzięki pokazom nowych modeli i wystawom klasyków, pokazom jazdy kaskaderskiej lub zawodom w przeciąganiu festiwal co roku cieszy się niesłabnącą popularnością. Dodatkowo, z myślą o miłośnikach wyścigowego dreszczyku, MINI przygotowało szereg rajdowych wyzwań, których areną będzie słynny tor Formuły 1 – Circuit Paul Ricard.

MINI United 2012 jest jedną z tych imprez, których żaden fan tej brytyjskiej marki nie może opuścić…