MINI TRUCK DAYS – GOKARTOWA FRAJDA Z JAZDY NA 5 TORACH W POLSCE

MINI na torze zaprezentuje wyścigowego ducha marki drzemiącego w sportowych modelach John Cooper Works.

MINI Track Days to wydarzenie skierowane do entuzjastów ekstremalnych emocji, które teraz będą mogli poczuć za kierownicą jednego z najmocniejszych modeli z rodziny MINI – Hatch John Cooper Works, Countryman John Cooper Works lub Clubman John Cooper Works. Jazdy na wybranym torze w Polsce to okazja nie tylko do sprawdzenia pełnego potencjału drzemiącego pod maską MINI, ale również doskonalenia swoich umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.


Zobacz także:

BENTLEY: LIMITOWANA EDYCJA MODELI NA 20. ROCZNICĘ WYŚCIGU LE MANS
 

TECHNIKA


 

Na uczestników MINI Track Days czekają trzy modele: MINI Hatch John Cooper Works o mocy 231 KM, i przyspieszeniu od 0 do 100 km/h w 6,1 s, największy i najbardziej przestronny z gamy MINI – Countryman John Cooper Works o mocy 306 KM i przyspieszeniu 5,1 s. od 0 do 100 km/h oraz napędem na wszystkie koła ALL4 oraz MINI Clubman John Cooper Works z przyspieszeniem 4,9 s. do 100 km/h, silnikiem MINI Twin Power Turbo i napędem na wszystkie koła ALL4.

Tegoroczna odsłona MINI Track Days rozpocznie się już 20 maja i potrwa aż do października. W programie przewidziano jazdy na pięciu torach w Polsce: Torze Modlin, Torze Poznań, Autodromie Pomorze, Moto Parku w Krakowie i Silesia Ring w Kamieniu Śląskim.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz biletów znajdują się pod adresems: https://www.minitrackdays.pl/rejestruj