MIO: PREZENTY NA MIKOŁAJKI ORAZ GWIAZDKĘ

Mi 1_hires

Dla każdego znajdzie się odpowiedni sprzęt w gamie produktów Mio: nawigacje samochodowe z bezterminową aktualizacją map, wideorejestratory samochodowe z informacją o fotoradarach, nawigacje dla rowerzystów, a także kamery do zadań specjalnych.

Jeżeli szukasz prezentu dla osób, które lubią podróże, dobrze trafiłeś. Zostań Mikołajem lub zamów dla u Mikołaja…


Zobacz także:
GPS / AUDIO
WIDEO REJESTRATORY – KAMERY


Kierowcy oczekujący wysokiego standardu urządzeń i zaawansowanych funkcjonalności w swoich nawigacjach powinni zwrócić uwagę na nawigację Mio Spirit 697 LM. To multimedialne urządzenie dla wymagających użytkowników. Nawigacja oferuje bezterminową aktualizację map, która działa przez cały okres użytkowania sprzętu. Urządzenie wyposażono również w system TMC, który ostrzega kierowcę przed utrudnieniami na drodze i pozwala uniknąć korków, a także rozpoznawanie komend głosowych oraz szybkie i łatwe wyznaczanie.

Poprzez Bluetooth nawigację można połączyć z telefonem i korzystać z niej jako zestawu głośnomówiącego, a korzystając z wyszukiwania lokalnego Google powiększyć bazę interesujących miejsc (POI). Spirit 697 LM posiada wbudowany odtwarzacz multimediów.

Dla kierowców, którzy szukają wygody i funkcjonalności za przystępną cenę firma MiTAC przygotowała nawigację Spirit 490 LM. Ten model został wyposażony w bezterminową aktualizację map, również bez żadnych dodatkowych kosztów. Użytkownicy mogą korzystać m.in. z: asystenta pasa ruchu, trójwymiarowego podglądu skrzyżowań, funkcji text-to-speech oraz symulacji trasy w tunelu. Wszystkie nawigacje Mio Spirit z serii 49x i 69x są dostępne w wersji z mapami 44 krajów Europy.

Mi 2_hires

Mio MiVue – naoczny świadek

Wideorejestratory Mio MiVue to lekkie i kompaktowe urządzenia, które dają możliwość rejestrowania obrazu i dźwięku. Dzięki czujnikowi wstrząsów pozwalają również odczytywać silę i kierunek uderzenia w przypadku stłuczki lub wypadku. Nagranie pomaga w precyzyjnym ustaleniu sprawcy kolizji.

Mio MiVue 358 i 388 dzięki czujnikowi ruchu i wbudowanej baterii mogą rejestrować zdarzenia nawet wtedy, kiedy kierowca zostawi samochód na parkingu. W trybie parkingowym specjalne sensory badają aktywność przed obiektywem. Kiedy przekroczy ona określony poziom, włącza się nagrywanie. Takie rozwiązanie może pomóc w sytuacji, kiedy nieuczciwy kierowca po uszkodzeniu auta odjedzie z miejsca zdarzenia. Nagranie z rejestratora będzie dowodem w sprawie.

Wideorejestratory mogą pracować w trybach nagrywania wideo lub fotograficznym. Model Mio, MiVue 388 wyposażono również w moduł GPS. W zestawie z urządzeniem jest także karta microSD do nagrywania filmów.

Kamera do zadań specjalnych

Osoby, których pasją jest jazda na motocyklu, skuterze czy rowerze, lub inna aktywność outdoorowa, mogą sięgnąć po kamerę Mio MiVue M350. To kompaktowe urządzenie jest wodoszczelne, ma wytrzymałą baterię i wysokiej jakości komponenty optyczne. Niewielkie rozmiary i waga, a także wytrzymała konstrukcja sprawiają, że sprzęt jest idealnym towarzyszem podróży i świetnie nadaje się do zadań specjalnych.

Dzięki zestawowi akcesoriów kamerę można zamontować praktycznie wszędzie, np. na kasku lub kierownicy pojazdu. Uruchomienie nagrywania urządzenie komunikuje zapaleniem kontrolki LED, a także wibracją. Dzięki temu nie trzeba zdejmować kasku, aby być pewnym, że podróż jest rejestrowana.

Urządzenie jest zgodne ze standardem IPX8. To oznacza, że jest wodoodporne i można za jego pomocą rejestrować obraz także pod wodą. Kamera nagrywa na głębokości do 3 metrów przez godzinę. Kamera rejestruje obraz również, gdy jest podłączona do gniazdka. W ten sposób przy użyciu karty o pojemności 32 GB i włączonym trybie sportowym można zapisać 8 godzin materiału, bez nadpisywania plików.

Osobisty partner treningowy

W tegorocznej ofercie świątecznej Mio znalazło się też miejsce dla sprzętu dedykowanego osobom uprawiającym sporty outdoorowe. Przede wszystkim to nawigacje rowerowe Mio Cyclo serii 300 oraz komputery rowerowe Cyclo serii 100. Wymienione urządzenia idealne nadają się do monitorowania przebiegu treningów. Modele Cyclo 305 i 105 obsługują technologię ANT+, dzięki czemu współpracują z profesjonalnymi czujnikami pracy organizmu. Posiadacze Mio Cyclo serii 300 dodatkowo otrzymują mapę rowerową Polski lub 19 krajów Europy Środkowej.