MITSUBISHI: LIMITOWANY ASX ACTIVE JUŻ W SALONACH

Mit 1_bok

W salonach Mitsubishi Motors na terenie Polski pojawiła się limitowana seria Mitsubishi ASX o nazwie ACTIVE. Specjalna wersja crossovera wyróżnia się bogatym wyposażeniem w połączeniu z atrakcyjną ceną.

Mitsubishi ASX to najpopularniejszy w Polsce model spod znaku Trzech Diamentów. W styczniu tego roku w Polsce zadebiutował nowy model – Mitsubishi ASX 2013.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Nowy ASX może pochwalić się zmodyfikowaną konstrukcją przedniej części nadwozia, dzięki czemu sylwetka pojazdu jest teraz jeszcze bardziej dynamiczna. Jednocześnie zmianom poddano tylny zderzak, który odpowiada nowej stylistyce przodu oraz wygląd reflektorów ksenonowych i kierunkowskazów w lusterkach.

W modelu ASX 2013 zastosowano nowe materiały wykończenia wnętrza, nowe chromowane elementy ozdobne przednich drzwi oraz nowe wzory tapicerki. Zmienił się także wygląd kierownicy, a zamiast obrotowego przełącznika zastosowano przycisk układu kontroli wszystkich kół (system AWC).

Mit 2_srodek

Najważniejszymi zmianami, które pozytywnie wpływają na jakość prowadzenia auta i wygodę kierowcy i pasażera, są modyfikacje zawieszenia samochodu. Przekonstruowane tylne zawieszenie wielowahaczowe w znaczący sposób poprawia stabilność pojazdu i i komfort jazdy. Silniki nowego modelu ASX spełniają teraz wyśrubowane normy Euro 5b.

Mitsubishi ASX ACTIVE bazuje na wersji Inform z benzynowym silnikiem o pojemności 1.6 litra i mocy 117 KM. Samochód w wersji ACTIVE wyposażono w oryginalne, sześcioramienne obręcze kół, czujniki parkowania, czujnik zmierzchu, reflektory LED z funkcją świateł dziennych, emblemat ACTIVE na tylnej klapie, jak też liczne systemy.

Mit 3_tyl

Wnętrze pojazdu wzbogacono o skórzaną kierownicę i pokryty skórą drążek zmiany biegów, ozdobne ramki nawiewów oraz welurowe dywaniki.

Cena Mitsubishi ASX ACTIVE 2013 wynosi 79 500 złotych.

Mit 4_zoom