MITSUBISHI: ODŚWIEŻONY ASX 2013 JUŻ W POLSCE

ASX 1_01a_EU_HDR

W polskich salonach spod znaku Trzech Diamentów zadebiutował właśnie crossover Mitsubishi ASX po face liftingu. W odświeżonym Mitsubishi ASX 2013 unowocześniono przód, tył oraz wnętrze pojazdu, ale też udoskonalono zawieszenie, co polepszyło komfort prowadzenia i stabilność.

Silniki nowego modelu ASX spełniają teraz wyśrubowane normy Euro 5b. Nowy model Mitsubishi ASX 2013 jest obecnie dostępny w cenie od 65 300 złotych.


Zobacz także:
MITSUBISHI: ASX I LANCER Z TYTUŁEM TOP SAFETY PICK


W polskich salonach spod znaku Trzech Diamentów zadebiutował właśnie crossover Mitsubishi ASX po face liftingu. W odświeżonym Mitsubishi ASX 2013 unowocześniono przód, tył oraz wnętrze pojazdu, ale też udoskonalono zawieszenie, co polepszyło komfort prowadzenia i stabilność.

Silniki nowego modelu ASX spełniają teraz wyśrubowane normy Euro 5b. Nowy model Mitsubishi ASX 2013 jest obecnie dostępny w cenie od 65 300 zł.

Globalny bestseller

Od dnia premiery w 2010 roku do końca września 2012 roku Mitsubishi ASX trafił do 325 000 tysięcy klientów na całym świecie, z czego 167 000 samochodów znalazło nabywców w Europie. Tym samym pojazd stał się globalnym rynkowym przebojem firmy Mitsubishi Motors oraz najlepszym przykładem zastosowania funkcjonalnej platformy Project Global, na której powstały takie modele, jak nowy Outlander, Lancer oraz Lancer Evolution czy oferowany w Japonii van Delica D:5. W 2012 roku ASX był także najlepiej sprzedającym się modelem tej marki w Polsce.

M 2_php

Bardziej dynamiczny wygląd

Odmłodzony ASX może pochwalić się zmodyfikowaną konstrukcją przedniej części nadwozia, dzięki czemu sylwetka pojazdu jest teraz jeszcze bardziej dynamiczna. Jednocześnie zmianom poddano tylny zderzak, który odpowiada nowej stylistyce przodu oraz wygląd reflektorów ksenonowych i kierunkowskazów w lusterkach. Mitsubishi ASX 2013 jest dostępny w 7 barwach nadwozia w wśród nich znalazł się nowy, perłowo-biały kolor.

Udoskonalone wnętrze

W modelu ASX 2013 zastosowano nowe materiały wykończenia wnętrza, nowe chromowane elementy ozdobne przednich drzwi oraz nowe wzory tapicerki. Zmienił się także wygląd kierownicy, a zamiast obrotowego przełącznika zastosowano przycisk układu kontroli wszystkich kół (AWC). ASX 2013 otrzymał nowy odtwarzacz CD/MP3 a stacja Rockford Fosgate oraz multimedialny system MMCS kuszą klientów odświeżonym wyglądem.

Zmodernizowane zawieszenie i hamulce

Najważniejszymi zmianami, które pozytywnie wpływają na jakość prowadzenia auta i wygodę kierowcy i pasażera, są modyfikacje zawieszenia samochodu. Przekonstruowane tylne zawieszenie wielowahaczowe w znaczący sposób poprawia stabilność pojazdu i i komfort jazdy.

ASX 3_EU_006_0808

Euro 5b i oferta w Polsce

Odświeżony model ASX 2013 jest już dostępny w polskich salonach Mitsubishi Motors w 5 konfiguracjach, z benzynowym silnikiem 1.6 o mocy 117 KM, manualną, 5-biegową przekładnią i napędem na 1 oś oraz z turbodoładowanym Dieslem o mocy 150 KM, 6-biegową, manualną skrzynią biegów i napędem na 4 koła (4×4). Obydwa nowoczesne silniki spełniają normy Euro 5b.

Obecnie klienci zainteresowani modelem ASX MY 2013 wyprodukowanym w 2012 roku mogą skorzystać z jednej z 3 form oferty promocyjnej: zniżki w wysokości 10 000 zł, połączenia 10 000 zł zniżki z 12-miesięcznym, nieoprocentowanym kredytem 50/50 lub zniżki w wysokości 7500 zł wraz z nieoprocentowanym kredytem 3×33%.

Listę wyposażenia tego modelu wraz z danymi technicznymi można pobrać klikając na link:www.mitsubishi-motors.pl