MITSUBISHI: OUTLANDER KOBIECYM AUTEM RODZINYM

M 1_MG_3088

Mitsubishi Outlander, produkowany w Japonii SUV, odniósł zwycięstwo w kategorii Samochód Rodzinny w plebiscycie na Najlepszy Kobiecy Samochód 2012 Roku organizowanym przez Twój Styl. W konkursie brało udział 36 modeli aut, debiutujących w 2012 roku na polskim rynku.

Jury, w skład którego weszła Ilona Łepkowska, Agata Młynarska, Martyna Wojciechowska, Anna Dereszowska i Agnieszka Litorowicz- Siegert, doceniło siedmioosobowy SUV Mitsubishi Outlander za przestronność, osiągi i własności jezdne, niskie spalanie oraz nienaganną jakość wykonania i materiałów. Po raz pierwszy na testy samochodowe zostały zaproszone czytelniczki pisma.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


W konkursie trwającym cały ubiegły rok jury oceniało auta w 5 kategoriach: Samochód Miejski, Samochód Rodzinny, Samochód Prestiżowy, Samochód z Wizją i Najpiękniejszy Samochód.

– Nikt lepiej niż kobiety nie oceni samochodu pod kątem przydatności dla rodziny, dlatego ta nagroda jest dla nas niezwykle cenna. Cieszymy się tym bardziej, że to już drugi tytuł Najlepszego Samochodu Rodzinnego dla Mitsubishi Outlandera – podkreśliła Kinga Lisowska, PR Manager MMC Car Poland odbierając statuetkę.

M 3_012JPG

Mitsubishi Outlander trzeciej generacji zadebiutował w Polsce jesienią 2012 roku. To niezwykle dopracowany i bezpieczny pojazd. Mocną stroną Mitsubishi Outlandera jest zaawansowany technicznie napęd 4×4, sprawdzony w najcięższych terenowych rajdach. Dobre osiągi gwarantują nowe silniki: cicha, 2-litrowa benzynowa jednostka o mocy 150 KM i wysokiej kulturze pracy, współpracująca z automatyczną, bezstopniową skrzynią biegów CVT i 5-biegową przekładnią manualną oraz oszczędny, turbodoładowany silnik Diesla o pojemności 2.2 litra i mocy 150 KM, który jest dostępny z nową automatyczną przekładnią oraz 6-biegową manualną skrzynią biegów.

Dzięki obniżonej masie pojazdu, niskiemu współczynnikowi oporu powietrza oraz nowemu trybowi pracy układu napędu na 4 koła zwanemu ECO 4WD użytkowanie nowego Outlandera wiąże się z wyjątkowo małym spalaniem i niższymi kosztami.

M 2_MG_2891

Outlander trzeciej generacji tworzy nowy standard w zakresie bezpieczeństwa w tej klasie samochodów. Oferuje 7 poduszek bezpieczeństwa, wzmocnioną konstrukcję nadwozia RISE i najnowocześniejsze rozwiązania dotąd stosowane w samochodach wyższej klasy: system zapobiegania kolizjom czołowym, adaptacyjny tempomat z ogranicznikiem prędkości oraz system ostrzegania przed opuszczaniem pasa ruchu.

Dobrze znany rodzimym klientom i słynący z niezawodności Outlander jest oferowany z 4-letnią gwarancją do 300 000 km i możliwością przedłużenia tej gwarancji do 5 lat.

M 5_MG_2913