MITSUBISHI: OUTLANDER PHEV JUŻ W POLSKIEJ OFERCIE

Mits 1_6

Polscy klienci mogą już zamawiać w salonach Mitsubishi Motors model Outlander PHEV. Ten nowy samochód jest pierwszym na świecie hybrydowym SUV-em z generatorem prądu i stałym, elektrycznym napędem 4WD.

Jego konstrukcja umożliwia naładowanie akumulatora podczas jazdy. Samochód oferuje zasięg 824 kilometrów i pali 1,9 litra benzyny na 100 kilometrów. Ceny modelu Mitsubishi Outlander PHEV zaczynają się od 176 990 złotych.


Zobacz także:
ECO
ROZMAITOŚCI


Dzięki osiągom, taniej eksploatacji i przeglądom, wysokiemu komfortowi i pełnej funkcjonalności SUV-a jest to pojazd adresowany do większości europejskich i polskich kierowców. Jest wolny od największych wad dotychczasowych pojazdów hybrydowych, takich, jak mały zasięg, czy wysokie spalanie.

Za sprawą wysokiego momentu obrotowego dostarczanego już od startu przez 2 silniki elektryczne o mocy 82 KM jazda nowym modelem Mitsubishi jest przyjemna. Do napędu pojazdu służy także 2-litrowy silnik benzynowy o mocy 121 KM. System napędu oferuje 3 tryby jazdy – elektryczny, szeregowy hubrydowy i równoległy hybrydowy. Są one elektronicznie sterowane i automatycznie wybierane, tak by samochód przejeżdżał jak największy dystans w trybie elektrycznym.

Mits 2_44

Innowacyjna konstrukcja Outlandera PHEV umożliwia ładowanie akumulatora na wiele sposobów – w czasie jazdy, przy pomocy generatora prądu, podczas hamowania oraz ze zwykłego gniazdka elektrycznego i z terminala szybkiego ładowania.

Mitsubishi Outlander PHEV wyróżnia się bardzo cichym, obszernym i starannie wykonanym wnętrzem, łatwością obsługi i bogatym wyposażeniem. Za wysoki poziom bezpieczeństwa odpowiada innowacyjny system napędu na 4 koła Super All Wheel Control oraz wiele zaawansowanych systemów. Nad kontrolą całego układu napędowego czuwa supernowoczesny system operacyjny PHEV OS.

Warto przypomnieć, że Mitsubishi Outlander PHEV uczestniczył już w testach zderzeniowych organizowanych przez niezależną organizację Euro NCAP i otrzymał maksymalną notę 5 gwiazdek.

Jeszcze przed swą europejską premierą model ten został w Japonii uhonorowany nagrodą Technologii Roku 2014 i otrzymał tytuł Innowacji Roku w konkursie na Najlepszy Samochód Roku 2013/2014.

Mitsubishi Outlander PHEV jest w Polsce oferowany w trzech wersjach wyposażenia: Intense Plus, Instyle Navi i Instyle Navi Plus. Najtańsza wersja modelu kosztuje 176 990 zł a kolejne odpowiednio 190 990 zł i 198 990 zł.

Mits 3_7