MOTOCROSS: BROS RACING TEAM FAWORYTEM

W sobotę i niedzielę, 25-26 sierpnia na torze crossowym przy ulicy Wyszyńskiego w Lipnie odbędzie się V runda Mistrzostw Polski w Motocrossie. Łukasz oraz Karol „Carlos” Kędzierscy startujący w barwach BROS Racing Teamu, od ponad dziesięciu lat wspieranego przez Dunlopa odgrywają w tegorocznej edycji pierwszoplanowe role.

Przed zawodami bracia zajmują dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej w niedawno utworzonej klasie MX Open – Karol jest pierwszy, przed Łukaszem. Mają nadzieję utrzymać przewagę nad rywalami do końca sezonu – czyli przez kolejne trzy rundy.

– Jasne, że rywalizujemy między sobą o to, kto będzie lepszy. Obaj już mamy na koncie sukcesy, ale chcemy dalej wygrywać. Najlepiej razem, choć to nie jest sport zespołowy. Jedziemy do Lipna z bojowym nastawieniem, aby stanąć razem na podium – co udało nam się już dwukrotnie: w Strychowie i Człuchowie. Oczywiście najlepiej, gdyby to były dwa najwyższe stopnie podium” – mówi Karol „Carlos” Kędzierski.

Dunlop, marka należąca do The Goodyear Tire & Rubber Company, jest jednym z wiodących w świecie producentów opon klasy high performance, odnoszącym ogromne sukcesy w dziedzinie sportów motorowych. Wielu wiodących w świecie producentów motocykli montuje opony Dunlop jako standardowe wyposażenie, włączając w to takie marki, jak Aprilia, Benelli, Harley Davidson, Honda, Husqvarna, Kawasaki, KTM, Moto Guzzi, MV Agusta, Piaggio, Suzuki, Triumph i Yamaha.

Więcej informacji na temat Dunlopa można znaleźć na stronie www.dunlop.pl