MOTOR SHOW 2012: ADAM GŁADYSZ ZAPRASZA

W najbliższy weekend w Poznaniu będzie miało miejsce największe wydarzenie motoryzacyjne tego roku w Polsce – Motor Show 2012. Hala 3A w całości będzie wypełniona samochodami należących do grupy Volkswagena. Na jednym ze stoisk niemieckiej marki swoje treningowe Scirocco wystawi Adam Gładysz.

Na powierzchni prawie 5 000 metrów kwadratowych zaprezentowanych zostanie 50 samochodów. Goście będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami poprawiającymi bezpieczeństwo, dbającymi o ekologię czy też ułatwiającymi jazdę. Wśród odwiedzających targi zostanie rozlosowana bardzo atrakcyjna nagroda: Volkswagen up!.

Targi motoryzacyjne połączone będą z prezentacją najnowszych modeli samochodów grupy Volkswagena i nowych projektów. Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane zostaną: Volkswagen up! w wersji pięciodrzwiowej, Volkswagen Passat Alltrack, nowe Audi A3 i Porsche Boxster oraz Amarok z automatyczną skrzynią biegów.

– Serdecznie wszystkich zapraszam w najbliższy weekend do Poznania, gdzie będą zorganizowane największe w tym roku targi samochodowe – Motor Show 2012. Z racji, że od wielu lat jestem związany z grupą Volkswagena, niejako moim obowiązkiem było zaprezentowanie się na tej imprezie. Tym razem na stoisku Volkswagena wystawione będzie moje treningowe Scirocco – samochód z 2-litrowym silnikiem TSI – mówi Adam Gładysz.

Więcej informacji: www.gladyszracing.pl.