MOTOR SHOW 2012: WSZYSTKIE MARKI VOLKSWAGENA

W dniach 13-15 kwietnia br. tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) staną się stolicą polskiej motoryzacji. Na ekspozycję zaprasza koncern Volkswagen – w osobnym, nowoczesnym pawilonie 3A na powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych zaprezentowane zostaną samochody marek: Volkswagen, Audi, Skoda i Porsche.

A wśród wielu atrakcji i prezentów, tą najcenniejszą będzie bez wątpienia Volkswagen up! – nagroda główna Motor Show 2012!

– Ostatnia edycja Motor Show w Poznaniu pokazała, że wzrasta zainteresowanie potencjalnych klientów taką forma kontaktu z nowymi pojazdami. Impreza jest dobrze zorganizowana, a niemal 50 tysięcy odwiedzających sprawia, że jest to największa impreza wystawiennicza w branży motoryzacyjnej w Polsce. W tym roku marki należące do grupy Volkswagen zaprezentują swoja ofertę, będzie można zobaczyć pojazdy Audi, Porsche, Skoda a także osobowe i dostawcze samochody marki Volkswagen. Na naszym stoisku będzie można nie tylko zobaczyć ciekawie wyposażone modele, a także porozmawiać ze sprzedawcami oraz dokonać zakupu – powiedział dr Jerzy Kręglewski, Dyrektor Marketingu i PR.

Już po raz trzeci goście targów Motor Show będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną będzie samochód osobowy. Tym razem szczęśliwy zwycięzca stanie się posiadaczem nowego Volkswagena up!

Na targach motoryzacyjnych w Poznaniu obowiązywać będą bilety (cena: 15 zł od osoby, 10 zł dla rodziny – przynajmniej 3 osoby). Więcej informacji na stronie www.MotorShow.pl.