MOTOR SHOW 2013: OFERTA SERWISOWA MERCEDESA

karta_MB

Mercedes-Benz zaprezentuje Kartę Klienta Mercedes-Benz, uprawniającą do atrakcyjnych zniżek oraz udogodnień w serwisie. Premierową odsłonę będzie mieć najnowszy konkurs, w którym nagrodą jest odnowienie własnego samochodu Mercedes-Benz oraz pakiet wyposażenia dodatkowego.

Ambasadorem konkursu jest właściciel pierwszego w ten sposób odnowionego auta – Mateusz Damięcki, który wraz ze świeżo odnowionym Mercedesem W123 Coupe będzie obecny na targach motoryzacyjnych Motor Show w Poznaniu w sobotę 6 kwietnia.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE


Salon w Poznaniu to oprócz licznych premier takich jak nowa Klasa E czy Klasa CLA, wydarzenia związane z codzinnymi samochodami. Mercedes-Benz dbając o wszystkich swoich klientów rusza z najnowszym konkursem.

Wystarczy być właścicielem Klasy A, B, C, E lub ML starszej niż 4 lata. Jedyne co należy zrobić to wypełnić odpowiedni formularz w Internecie i opisać ciekawą historię z udziałem własnego Mercedesa. Trzech zwycięzców konkursu w nagrodę otrzyma „dowartościowanie” swojego Mercedesa, zaś każdy, kto weźmie udział w konkursie otrzyma Kartę Klienta Mercedes-Benz.

Karta Klienta Mercedes-Benz

Posiadacze Karty Klienta otrzymują w Autoryzowanych Serwisach Mercedes-Benz 30-procentowy rabat na przeglądy samochodu. Rabat ten dotyczy nie tylko robocizny, ale i niezbędnych materiałów: olejów, filtrów, płynu hamulcowego oraz świec zapłonowych. Taka sama zniżka obejmuje zakup i montaż klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów, akumulatora i podstawowych części EconomyLine: alternatorów, wtryskiwaczy, rozruszników i innych.

Poza oszczędnościami finansowymi, Karta Klienta to także liczne korzyści podczas wizyty w serwisie. Gwarantuje ona wykonanie usług tego samego dnia oraz krótki czas oczekiwania na wizytę. Klient wraz z indywidualnie dedykowanym mu doradcą może być obecny przy kontroli stanu technicznego pojazdu oraz zyska możliwość wejścia do warsztatu w trakcie naprawy, po której jego auto zostanie umyte.

Posiadacz Karty Klienta może również liczyć na zaproszenia na premiery, prezentacje i inne interesujące wydarzenia w sieci Mercedes-Benz.