MOTOR SHOW 2013: POLSKIE PREMIERY AUDI

Audi RS 5 Cabriolet/Standaufnahme

Podczas targów Poznań Motor Show 2013, Audi zaprezentuje paletę najnowszych propozycji modelowych. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznania się między innymi z nowym Audi A3 Sportback, Audi A5 Sportback czy z Audi Q3. Największą atrakcją stoiska będą prezentowane w Polsce po raz pierwszy Audi RS 5 Cabriolet i Audi SQ 5.

Modele serii S i RS, to najbardziej dynamiczne wersje samochodów z pod znaku czterech ringów. Audi RS 5 Cabriolet i Audi SQ 5 są widocznym ucieleśnieniem przewagi dzięki technice. Ich polska premiera to od dawna wyczekiwane wydarzenie.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE


– RS 5 Cabriolet cechuje się jedynym w swoim rodzaju połączeniem elegancji i mocy. Jego jednostka napędowa, silnik 4.2 FSI V8, generuje moc 450 koni mechanicznych i sprawia, że to sportowe auto przyspiesza od zera do stu kilometrów na godzinę w 4,9 sekundy. Natomiast Audi SQ 5 to nowy, topowy model serii Q, oferujący najwyższy komfort, doskonałe wyposażenie oraz ogromną moc 313 KM, płynącą z trzylitrowego silnika TDI – mówi Leszek Kempiński, kierownik PR marki Audi w Polsce.

Oprócz nowości, na stoisku Audi w hali 3a Międzynarodowych Targów Poznańskich, zobaczyć będzie można m.in. nowe Audi A3 Sportback, Audi A5 Sportback, Audi A7 Sportback czy Audi Q3.

Tegoroczna wystawa Poznań Motor Show potrwa od 4 do 7 kwietnia. 4 kwietnia jest dniem branżowym, natomiast w dniach od 5 do 7 kwietnia, Poznań Motor Show zostanie otwarte dla publiczności.