NAVIEXPERT: PROMOCJA NA ABONAMENTY

Nowe odcinki dróg i autostrad, zmiany organizacji ruchu w miastach związane z Euro, zwiększona liczba samochodów i wzmożone kontrole policyjne – to tylko niektóre wyzwania czekające na kierowców podczas przedłużonego weekendu. Planując podróż w najbliższych dniach warto zaopatrzyć się w nawigację z aktualnymi mapami.

Do czwartku, 7 czerwca, do godziny 20 trwa promocja NaviExpert na długie abonamenty. W ramach oferty roczny abonament NaviPlan Polska można kupić już za 79 zł, a dwuletni na Polskę i Europę za 159 zł.

Niemal codziennie oddawane są do użytku kolejne, strategiczne odcinki dróg i autostrad. Nowe odcinki A1 i A2, wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, fragmenty S1 – to najważniejsze inwestycje, które w ostatnich dniach zostały już kilka minut po oficjalnym otwarciu udostępnione użytkownikom nawigacji NaviExpert.

Podczas zbliżającego się weekendu planowane jest otwarcie kolejnych ważnych odcinków, m.in. na trasach S7 oraz S8. Nie lada utrudnieniem dla kierowców będzie też wzmożony ruch na drogach oraz zmiany organizacji ruchu, które będą towarzyszyć Euro 2012.

– Planując podróż w najbliższych dniach warto zaopatrzyć się w nawigację z aktualnymi mapami, najlepiej aktualizowanymi online. Dzięki wprowadzanym w czasie rzeczywistym zmianom na mapach – nowym inwestycjom czy zmianom w organizacji ruchu – użytkownicy nawigacji mogą mieć pewność, że zawsze podróżują optymalną drogą. Podczas tzw. dni meczowych NaviExpert będzie uwzględniał nawet krótkookresowe zmiany w organizacji ruchu, które głównie w okolicach stadionów i stref kibica będą wprowadzały służby miejskie i policja – tłumaczy Paweł Kozłowski, prezes NaviExpert.

Poza aktualnymi mapami, podczas przedłużonego weekendu przydatna będzie też funkcja omijania korków oraz udostępnione w najnowszej wersji aplikacji na Androida CB. Funkcja CB umożliwia kierowcom zgłaszanie m.in. fotoradarów, kontroli policyjnych – a tych w najbliższych dniach możemy się spodziewać więcej niż zazwyczaj. Już w chwili zgłoszenia w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, a informacja w formie graficznej i głosowej jest wysyłana do wszystkich użytkowników NaviExpert znajdujących się w okolicy.