NAVIEXPERT: PROMOCJA NA NAWIGACJĘ NA ZIMOWE FERIE

Zimowe_korki

Z okazji trwających ferii, będących doskonałą okazją do podróżowania, producent nawigacji NaviExpert przygotował promocję na długie abonamenty dla wszystkich systemów operacyjnych.

Z 30 proc. rabatu na popularna aplikację nawigacyjna na telefony i tablety można skorzystać do 28 lutego. Jej wsparcie przyda się tym, którzy na zimowy urlop chcą dojechać optymalną trasą z ominięciem korków i bez mandatów.


Zobacz także:
GPS / AUDIO
NAVIEXPERT


Aplikacja analizując na bieżąco ruch drogowy wybiera trasy omijające utrudnienia, a dzięki ostrzeżeniom CB informuje z wyprzedzeniem o fotoradarach i kontrolach drogowych. Promocja dotyczy zakupu długich abonamentów dla systemów: Android, Windows Phone, iOS, Symbian, Bada.

Abonamenty dostępne na stronie naviexpert.pl
• abonament NaviExpert Polska 12 miesięcy w cenie 69 zł zamiast 99 zł.;
• abonament NaviExpert Polska i Europa 24 miesiące w cenie 139 zł zamiast 199 zł.;

Abonamenty dostępne w Google Play
• abonament NaviExpert 1 rok Polska w cenie 69 zł zamiast 99 zł.

Abonamenty dostępne w App Store
• abonament NaviExpert Polska 1 rok w cenie 16,99 euro zamiast 24,99 euro.

– Ferie to doskonała okazja do tego by skorzystać z wsparcia aplikacji w dłuższej podróży, jednak zachęcamy do tego, by po powrocie z urlopu korzystać z niej także w codziennych podróżach po mieście. Dzięki unikalnej technologii Community Traffic online aplikacja wytycza trasy omijające korki, pozwalając zaoszczędzić średnio 26% czasu podróży do tej pory traconego na staniu w korkach – tłumaczy Katarzyna Przybylska z NaviExpert.