NAVIEXPERT: WIOSENNE ABONAMENTY ZE ZNIŻKĄ

NE_nawigacja_poznan-12-photo

Wraz z nadejściem wiosny, nadszedł czas wzmożonych wyjazdów za miasto. Z myślą o kierowcach, którzy już od pierwszych chwil chcą wykorzystać ciepłe wiosenne dni, NaviExpert – dostawca nawigacji mobilnej, przygotował abonamenty w niższych cenach.

Od 15 kwietnia długie abonamenty można kupić z 30 procentowym rabatem. Aby dojechać do celu optymalną trasą, warto zaopatrzyć się w nawigację.


Zobacz także:
GPS / AUDIO
NAVIEXPERT


Abonament 12 miesięcy Polska można kupić teraz za 69 zł (zamiast za 99 zł), a 24 miesiące Polska i Europa za 139 zł (zamiast 199 zł). Dzięki technologii Community Traffic online nawigacja NaviExpert pomoże dotrzeć każdemu kierowcy w wybrane miejsce z ominięciem korków i utrudnień.

Z kolei ostrzeżenia CB, informujące m.in. o fotoradarach i kontrolach drogowych, zapewnią komfortową i bezpieczną podróż bez mandatów.

Oferta dotyczy sprzedaży w serwisie www.naviexpert.pl – on-line poprzez serwis Przelewy24. Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert mogą ją pobrać ze strony getne.pl i skorzystać z bezpłatnego, tygodniowego testu nawigacji.