NISSAN: DWA NOWE SALONY – W SZCZECINIE I ŁODZI

niss_salo1

Do sieci autoryzowanych przedstawicieli marki Nissan w Polsce dołączyły dwa nowe punkty: Polmotor w Szczecinie i Bilex w Łodzi.

Oba obiekty powstały zgodnie z Nową Koncepcją Sprzedaży Detalicznej Nissana. Opracowana przez markę koncepcja, według której powstają wszystkie nowe obiekty marki w Europie, zakłada nowatorskie podejście do obsługi klienta zarówno salonu, jak i serwisu.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Projekt ten nie jest tylko zabiegiem modyfikującym identyfikację wizualną, a raczej rewolucją w kwestii postrzegania procesów i formy sprzedaży detalicznej zorganizowanej wokół klienta. Pierwsze tego typu obiekty zostały właśnie udostępnione klientom w Polsce: jeden przy Rondzie Hakena w Szczecinie, drugi przy Milionowej w Łodzi.

– To nowatorskie podejście wynika z ewolucji rynku – współcześni klienci masowo korzystają z Internetu, czerpią informacje ze stron producentów oraz niezależnych forów internetowych i generalnie dysponują stosunkowo dużą wiedzą na temat produktów marki. Rzadziej odwiedzają salony, a kiedy już się tam znajdą, zwykle nie szukają informacji o modelach, a raczej oczekują, by kompetentny i profesjonalny personel upewnił ich, że decydując się na Nissana dokonali słusznego wyboru – powiedział Andrzej Żelazny, Dyrektor polskiego oddziału Nissan Sales Central & Eastern Europe.

W ramach Nowej Koncepcji Sprzedaży Detalicznej pracownicy działu sprzedaży i serwisu wspierani są przez dynamiczny układ salonu, elastyczne narzędzia sprzedaży, angażującą klienta technologię oraz udoskonalone procesy wewnętrzne. Wszystko po to, aby proces zakupu samochodu był dla klienta w najwyższym stopniu pozytywnym doświadczeniem.

niss_salo2

Koncepcja ta przesuwa granice w branży motoryzacyjnej. Poprawia poziom jakości obsługi klienta i maksymalizuje jego lojalność, co jest fundamentem zrównoważonego i rentownego biznesu.

Polmotor Szczecin

Na terenie nowego obiektu Nissana w Szczecinie mieści się salon o powierzchni 320 m2, w którym prezentowane są najnowsze modele z gamy, oraz serwis z sześcioma stanowiskami wyposażonymi we wszelkie nowoczesne urządzenia niezbędne do obsługi i napraw samochodów. Na miejscu znajduje się także serwis blacharski oraz Stacja Kontroli Pojazdów.

– Budowę rozpoczęliśmy w maju 2014 r., a już 25 kwietnia br. kompleks został uroczyście otwarty. Nowym obiektem pieczętujemy nasz 20-letni jubileusz, ponieważ dokładnie tyle lat minęło od momentu podpisania pierwszej umowy dealerskiej z Nissanem. Zaczynaliśmy jako mały dealer… Nissan nam zaufał, a my tę szansę w pełni wykorzystaliśmy, budując rodzinną grupę motoryzacyjną, jedną z największych w regionie. Zdobywając zaufanie klientów, budując naszą markę – przypomina Jan Przepłata, Prezes Zarządu Grupy Polmotor.

Polmotor jest jednym z najstarszych autoryzowanych przedstawicieli Nissana w Polsce. Doskonale położona nowa placówka w sąsiedztwie Ronda Hakena w Szczecinie jest trzecią należącą do Grupy Polmotor, po salonach przy Struga w Szczecinie oraz obiekcie w Koszalinie. Firma zatrudnia łącznie ponad 120 osób. Obecnie jest także dealerem dwóch innych marek.

Dane kontaktowe: Ustowo 52 w Szczecinie; tel. +48 91 8228 555; nissan@polmotor.pl; http://nissan.polmotor.pl/.

niss_salo3

Bilex Łódź

W położonym niemalże w samym centrum Łodzi nowym obiekcie przy ulicy Milionowej na powierzchni 350 m2 salonu przewidziano miejsce dla 7 samochodów ekspozycyjnych, a ponadto pełne zaplecze do obsługi klientów. Placówka dysponuje także 12 stanowiskami serwisowymi oraz serwisem blacharskim i Stacją Kontroli Pojazdów, zajmującymi łącznie 600 m2.

– Łódzki salon Nissana to nowa jakość na motoryzacyjnej mapie miasta. Jest to drugi w Polsce i jeden z pierwszych w Europie salonów urządzonych według nowej i bardzo nowoczesnej koncepcji obsługi klienta. Jesteśmy bardzo dumni i zmotywowani tym, że to właśnie z tak nowoczesną marką jak Nissan możemy otwierać nowe obiekty. Obiekty, w których nasi klienci poczują się wyjątkowo, a zespół naszej firmy będzie mógł sprostać ich oczekiwaniom – powiedział Dariusz Chudobiński, Prezes Zarządu firmy Bilex, podczas ceremonii otwarcia.

Bilex jest autoryzowanym dealerem marki Nissan od 2011 roku, ale jego doświadczenie w branży motoryzacyjnej sięga roku 1992 roku, kiedy to powstał pierwszy salon sprzedaży tej firmy. Nowa inwestycja w Łodzi jest drugą, która prowadzi sprzedaż i serwis pod marką Nissan, po obiekcie w Częstochowie. Firma zatrudnia łącznie ponad 110 osób.

Dane kontaktowe: ul. Milionowa 2K w Łódzi; tel. +48 42 640 37 02; biuro@bilex.pl; http://nissan.bilex.pl/.