NISSAN: JUKE BOX POKAŻE SIĘ W WARSZAWIE

Nissan i Ministry of Sound zaprezentują, po raz pierwszy w Polsce, najnowocześniejszy mobilny system audio na świecie. Dwa egzemplarze Nissanów Juke Box zapewnią nagłośnienie podczas imprezy w warszawskim klubie „Basen” 24 listopada.

Na zaproszenie Ministry of Sound, londyńskiego autorytetu w dziedzinie clubbingu i elektronicznej muzyki tanecznej, zagrają: Funk D’Void, Ian Pooley, Marcin Czubala oraz Igor Project.

Oba wyjątkowe egzemplarze samochodów, wyposażone w nagłośnienie firmy Martin Audio, posiadają moc 18 900 W i są w stanie wyemitować najwyższej jakości dźwięk o mocy 150 db. Innymi słowy Juke Box może wygenerować więcej decybeli niż startujący jumbo jet i jest w pełni funkcjonalnym systemem megafonowym z kabiną DJ-a i oświetleniem.

Po premierze na 24-godzinnym wyścigu Le Mans w czerwcu oba modele ruszyły w trasę koncertową po Europie i zaznaczyły swoją obecność na największych klubowych imprezach tego roku. Miłośnicy muzyki elektronicznej mogli bawić się wspólnie z Nissanem i Ministry of Sound we Francji, Niemczech, Holandii, Belgii, na Ibizie, we Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Dwa egzemplarze Juke Box to nie koniec współpracy Nissana z Ministry of Sound. Obie firmy zaprojektowały wersję specjalną modelu Juke, która znalazła się w sprzedaży. Dzięki połączeniu pomysłów dwóch innowacyjnych wielkomiejskich marek, powstał Nissan Juke, w wersji „Minister of Sound”. Specjalna wersja Juke będzie dostępna w dowolnej konfiguracji silnika i skrzyni biegów z aktualnej oferty Juke, natomiast wyjątkowość wersji zostanie podkreślona szeregiem detali stylistycznych i elementów wyposażenia technicznego. Samochód zostanie wyprodukowany w liczbie zaledwie 3000 egzemplarzy.

Juke z limitowanej edycji będzie oferowany w dwóch kolorach odpowiadających firmowym barwom Ministry of Sound: metalizowanym czarnym lub pastelowym białym. Wszystkie egzemplarze będą miały standardowo 17-calowe białe aluminiowe obręcze kół, białe klamki i białe obudowy lusterek. Dla lepszego podkreślenia odważnego wizerunku słupek B jest wykończony czarną błyszczącą powłoką. Ceny w Polsce zaczynają się od 77 900 złotych brutto.