NISSAN: NOWY SALON I SERWIS W SWARZĘDZU

Nis_6170

Po trwających niespełna trzy miesiące intensywnych pracach budowlanych, swoje podwoje otworzył przed klientami pierwszy we wschodniej części aglomeracji poznańskiej autoryzowany salon i serwis samochodów marki Nissan.

Ten nowoczesny i funkcjonalny obiekt powstał w Swarzędzu, w firmie Ewa Szpot. Na powierzchni 300 metrów kwadratowych przewidziano miejsce ekspozycyjne dla minimum 9 samochodów, a ponadto pełne zaplecze do obsługi klientów z bezpłatnym dostępem do internetu.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Obiekt dysponuje także 12 stanowiskami serwisowymi, stacją diagnostyczną, zapleczem magazynowym oraz myjnią ręczną. Do dyspozycji klientów jest także wygodny parking na ponad 30 samochodów.

– To bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w historii naszej firmy. Dołączyliśmy bowiem do grona dealerów i autoryzowanych serwisów marki Nissan. Marki, która w Wielkopolsce ma tysiące zwolenników. Nasza lokalizacja, tuż przy trasie nr 92, z wygodnym dojazdem, nowoczesnym i bardzo dobrze przygotowanym zapleczem serwisowym zapewne bardzo ucieszy szczególnie mieszkańców wschodniej i południowo- wschodniej części aglomeracji poznańskiej. Od dzisiaj bowiem będą mieli bardzo blisko zarówno mając na uwadze zakup samochodu marki Nissan, jak też kompleksową obsługę posprzedażną. Nasze wieloletnie doświadczenie i osiągnięcia, zarówno na arenie krajowej, jak i europejskiej, są mocnym gwarantem najwyższego poziomu świadczonych usług. Będzie nam miło gościć wszystkich Państwa w najnowszym salonie samochodowym w Wielkopolsce. Salonie, który jest częścią Miasteczka Samochodowego Szpot, oferującego samochody 7 marek oraz 11 autoryzacji serwisowych – powiedziała Ewa Szpot, Prezes Zarządu Ewa Szpot Sp. z o.o.

Nowy autoryzowany salon marki Nissan w Swarzędzu znajduje się przy ulicy Wrzesińskiej 174 i zaprasza w godzinach od 9.00 do 18.00, a w soboty od 9.00 do 15.00. Natomiast serwis otwarty jest w godzinach 7.30 -18.00, w soboty 7.30 – 15.00.

Firma Ewa Szpot Sp. z o.o. istnieje na motoryzacyjnej mapie Polski od 25 lat i jest także autoryzowanym dealerem i serwisem dwóch innych marek.