NISSAN: PIŁKARZ EDEN HAZARD AMBASADOREM RUCHU #ELECTRIFYTHEWORLD

Eden Hazard, belgijski piłkarz, grający w Realu Madryt, i dumny właściciel Nissana LEAF, dzieli się swoimi doświadczeniami z jazdy samochodem elektrycznym, zachęcając kierowców, aby poszli jego śladem i wybierali pojazdy w pełni elektryczne.

Eden jest ojcem czwórki dzieci i przyznaje, że to one przede wszystkim skłoniły go do włączenia się w elektryczną rewolucję. Motywem wyboru Nissana LEAF było pragnienie zapewnienia rodzinie czystszej przyszłości.


Zobacz także:

ECO

ROZMAITOŚCI


 

– Jako ojciec mam obowiązek dawania przykładu moim dzieciom. Możemy podejmować wiele działań, które będą miały korzystny wpływ na nasza planetę i jej mieszkańców, a wybór samochodu elektrycznego jest jednym z nich – powiedział Eden Hazard, globalny ambasador Nissana.

– Największą zaletą modelu LEAF jest jego w pełni elektryczny układ napędowy, który sprawia, że jestem jego dumnym kierowcą i wspólnie z Nissanem działam na rzecz elektryfikacji świata. Musimy dziś wszyscy przyłączyć się do zmian, aby zapewnić naszej planecie bezpieczną przyszłość.

Eden osobiście doświadczył pozytywnego wpływu pojazdów elektrycznych na środowisko i teraz chce podzielić się tymi doświadczeniami w nadziei, że tym samym zachęci większą liczbę kierowców do przestawienia się na mobilność elektryczną.

Podczas pierwszego kontaktu z Nissanem LEAF, jakim był niezapomniany dzień spędzony na torze wyścigowym z kierowcą Formuły E Olivierem Rowlandem, na Edenie ogromne wrażenie zrobiło przyspieszenie i moc pojazdu. Obserwacja fascynujących możliwości samochodu elektrycznego umocniła jego decyzję o wyborze pojazdu z tego typu napędem.

– Jest wiele rzeczy, które podobają mi się w modelu LEAF. Świetnie prezentuje się zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Ma dopracowane nadwozie, futurystyczne wnętrze i oferuje naprawdę imponujące wrażenia z jazdy – kontynuuje Eden.

Eden opowiada o swojej elektrycznej podróży w kolejnym odcinku cyklu Moje życie z Nissanem LEAF, który jest zbiorem relacji użytkowników modelu, stworzonym w celu zwiększenia świadomości i wiedzy kierowców na temat samochodów elektrycznych.

– Z pomocą Edena zamierzamy inspirować ludzi do podejmowania pozytywnych działań na rzecz naszej planety. W 2021 r. będziemy nadal edukować kierowców na temat długofalowego wpływu, jaki mogą dzięki temu mieć. Eden jest jednym z 500 tysięcy właścicieli modelu LEAF, który przyłączył się do rewolucji mającej na celu zelektryfikowanie świata (#ElectrifyTheWorld) i zależy nam, aby ich liczba dalej rosła – mówi Coralie Musy, wiceprezes ds. marki i doświadczenia klientów Nissana w regionie AMIEO.

– Wkraczając w drugą dekadę elektryfikacji, dążymy do stworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości dla wszystkich. Rozszerzamy ofertę samochodów elektrycznych i postawiliśmy sobie za cel osiągnięcie do 2050 r. neutralności węglowej we wszystkich działaniach naszej firmy i cyklu życia produktów, a wsparcie ze strony światowych autorytetów ma w tym nieocenione znaczenie.

– Silnik elektryczny stanowi przyszłość mobilności. Dzięki wspólnym staraniom możemy zachęcić kierowców do przejścia na ten typ napędu i przyspieszyć globalne starania na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatycznym – dodaje Coralie.