NITRO CIRCUS LIVE: PASTRANA I JEGO SHOW W WARSZAWIE

NCL 1

14 grudnia w Warszawie odbędzie się Nitro Circus Live. To najbardziej widowiskowe na świecie show z udziałem największych gwiazd sportów ekstremalnych.

Zobaczymy podniebne ewolucje w wykonaniu, między innymi: Taka Higashino, Adama Jonesa, Blake’a „Bliko” Williamsa, Josha Sheehana, Erika Ronera, Grega „Special” Powella, Aarona „Wheelz” Fotheringhama, Chrisa Haffey’a oraz Andy’ego Buckwortha.


Zobacz także:
SPORT
NITRO CIRCUS LIVE W WARSZAWIE


Taką popularnością, jak Nitro Circus Live, stworzone przez legendę sportów akcji Travisa Pastranę, nie szczyci się żadna impreza ekstremalna na świecie.

NCL 2

Po raz pierwszy w historii światowe gwiazdy Nitro Circus Live przyjadą do Polski, gdzie zachwycą nas swoimi niezwykłymi umiejętnościami i pasją. Sportowcy wykonają najtrudniejsze i najbardziej niebezpieczne triki na motocyklach, rowerach, deskorolkach oraz innych pojazdach jak chociażby hulajnogi.

Cała ekipa Nitro pozytywnie zakręcona na punkcie jazdy ekstremalnej, zaprezentuje cyrkowe akrobacje na specjalnym torze oraz 15-metrowej rampie.

NCL 3_1

Dwugodzinny spektakl sportów akcji to niebanalne show w pełnej oprawie choreograficznej, świetlnej oraz pirotechnicznej. Wydarzenie, które zaimponuje nie tylko miłośnikom sportów akcji, ale też wszystkim, którzy poszukują najlepszej rozrywki w mieście.

Na występy Nitro Circus Live sprzedaje się rekordowa liczba biletów na całym świecie. Do tej pory Travis Pastrana ze swoim show odwiedził 60 krajów i teraz zawita do Polski.

NCL 4