NOWY LAND ROVER DEFENDER NA OPONACH GOODYEARA

Jaguar Land Rover i Goodyear od wielu lat ściśle współpracują ze sobą w zakresie dostaw opon na oryginalne wyposażenie modeli.

Brytyjska marka po raz kolejny wybrała ogumienie amerykańskiego partnera do swojej terenówki Land Rover Defender, która w tym roku wjedzie na rynek w nowej generacji.


Zobacz także:

OPONY

ROZMAITOŚCI


 

Nowy Defender może być wyposażony w opony Goodyear w różnych rozmiarach i specyfikacjach. Klienci mają do wyboru modele Wrangler All- Terrain Adventure lub Wrangler DuraTrac dostępne w rozmiarach 18, 19 i 20 cali.

Wrangler All-Terrain Adventure to wszechstronne opony, które pozwolą użytkownikom cieszyć się bardzo wysokim poziomem komfortu jazdy, a jednocześnie w każdej chwili zjechać z drogi i bez obaw zmierzyć się z terenowymi trasami. Posiadają wzmocniony Kevlarem karkas, który zapewnia wytrzymałość i zapobiega przebiciom oraz perforacji podczas jazdy w terenie.

Barki wyposażono w technologię DuraWall, która chroni boki przed uszkodzeniami i pęknięciami, co jest bardzo przydatne podczas jazdy po terenach skalistych. Opona posiada również zoptymalizowany wzór bieżnika.

Dodatkowy poziom terenowych osiągów można mieć za sprawą innej wersji ogumienia off- road, Wrangler DuraTrac. W tym modelu zastosowano technologię TractiveGroove, która zapewnia optymalną trakcję na trudnych nawierzchniach jak błoto i śnieg.