OMODA: PIERWSZE SAMOCHODY MARKI ZAREJESTROWANE W POLSCE

OMODA oświadczyła, że wraz z zakończeniem procesu rejestracji prototypowych samochodów, będzie jeszcze silniej zaangażowana w promowanie swojej obecności na rynku w Polsce.

OMODA&JAECOO ogłaszają sukces. Pierwsza partia ich przedpremierowych samochodów Omoda 5 pomyślnie zakończyła proces rejestracji w Polsce. To kolejny znaczący krok dla firmy w rozwoju na polskim rynku.


Zobacz także:

SKODA: PIERWSZE SZKICE NOWEGO MODELU KONCEPCYJNEGO ENYAQ RS RACE
 

ROZMAITOŚCI


 

Proces rejestracji samochodów, który zakończył się w ubiegłym tygodniu, był prowadzony w Warszawie. Rejestracja tych pojazdów oznacza zbliżającą się pełnowymiarową działalność marki OMODA w Polsce oraz nadchodzącą prezentację najnowszej gamy produktów polskim konsumentom. Ponadto dzięki rejestracji pierwszych pojazdów w kraju, stopniowo rozpoczną się również jazdy testowe.

Eric Zheng, dyrektor krajowy OMODA, powiedział: Jesteśmy niezwykle dumni z rejestracji pierwszej partii samochodów OMODA w Polsce. To dla nas bardzo ważny krok na polskim rynku oraz dowód naszego zaangażowania w regionie.

Rejestracja przedpremierowych pojazdów stanowi solidny fundament dla przyszłych działań sprzedażowych i marketingowych marki OMODA na całym krajowym rynku. Firma podkreśla, że jest to kluczowy krok dla jej planów rozwoju i ekspansji w regionie, który pomoże zwiększyć rozpoznawalność marki w Polsce.

Przedstawiciele OMODA&JAECOO oświadczyli również, że wraz z zakończeniem procesu rejestracji przedpremierowych samochodów, będą jeszcze silniej zaangażowani w promowanie obecności marki na polskim rynku.