OPEL: AKCESORIA ZAPROJEKTOWANE DO MODELI ASTRA I ASTRA SPORTS TOURER

Po raz pierwszy nowy Opel Astra oraz nowy Opel Astra Sports Tourer zostały zelektryfikowane jako hybrydy plug-in.

W środku kokpit zorientowany na kierowcę, z nowym Pure Panelem, oferuje zupełnie nowe emocjonalne doświadczenia. Równie nowoczesne są zaprojektowane specjalnie do nowych modeli oryginalne akcesoria Opla, za pomocą których można spersonalizować najnowszą generację kompaktowych bestsellerów. Sprawią one, że Astra i Astra Sports Tourer staną się jeszcze bardziej eleganckie, zindywidualizowane i funkcjonalne.


Zobacz także:

PORSCHE: NOWY NAMIOT DACHOWY PORSCHE – POKÓJ Z WIDOKIEM

ROZMAITOŚCI


 

Asortyment akcesoriów obejmuje między innymi atrakcyjne elementy ozdobne, solidne systemy bagażnikowe oraz wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa. Liczne akcesoria związane z ładowaniem pozwolą właścicielom Astry oraz Astry Sports Tourer Plug-in Hybrid przygotować się na każdą ewentualność.

Różnorodne akcesoria do ładowania Astry Plug‑in Hybrid

Dla kierowców preferujących lokalnie bezemisyjną jazdę Astrą hatchback i Sports Tourer firma Opel przygotowała akcesoria usprawniające ładowanie. Dostępny jest między innymi kabel do ładowania typu 3 w specjalnym pokrowcu, a także uniwersalna ładowarka z trzeba adapterami:

typu CEE-16 (3-fazowy) do gniazd przemysłowych (AC),
typu EF dla gniazda domowego,
typu 2 do publicznych stacji ładowania.

Użytkownicy zelektryfikowanych wersji Astry mogą więc zaopatrzyć się w wyposażenie pozwalające uzupełnić zapas prądu także w podróży.

Śmiała i przejrzysta stylistka jako baza do personalizacji

Pięciodrzwiowy Opel Astra oraz kombi Astra Sports Tourer wyróżniają się śmiałym i przejrzystym wzornictwem. Nowe oblicze marki – Opel Vizor – integruje najnowocześniejsze technologie, takie jak adaptacyjne reflektory pikselowe Intelli-Lux LED. Postępowa stylistyka znajduje kontynuację we wnętrzu w postaci cyfrowego kokpitu Pure Panel. Opel oferuje liczne elementy ozdobne pozwalające podkreślić i zindywidualizować wygląd pojazdu. Są to między innymi nakładki na lusterko wsteczne i lusterka boczne, dostępne ze wzorem karbonowym lub w kolorze nadwozia, a także żółte, niebieskie lub szare nakładki na obręcze kół.

W przedziale pasażerskim Astry i Astry Sports Tourer można zamontować różne rozwiązania FlexConnect pomagające utrzymać ład i porządek oraz uatrakcyjnić podróż. System obejmuje między innymi haczyki i wieszaki na ubrania, uchwyty na tablet oraz składany stolik. Dzięki tym akcesoriom osoby podróżujące na tylnej kanapie mogą wygodniej oglądać filmy, a nawet popracować w czasie podróży. Poszczególne elementy systemu FlexConnect można łatwo mocować i wymieniać według potrzeby w specjalnych uchwytach zainstalowanych na stałe na zagłówkach przednich foteli.

Systemy bagażnikowe Opel do bezpiecznego przewozu rowerów i bagażu

Opel oferuje szeroki wybór uniwersalnych zewnętrznych bagażników do obu wersji nadwoziowych Astry. Dzięki różnym modelom boksów dachowych Opel, a także bagażnikom na narty, snowboard czy rowery z asortymentu współpracującej z Oplem firmy Thule, użytkownicy pojazdu mogą zyskać więcej przestrzeni na bagaż. Sprzęt sportowy można wtedy transportować wygodnie, czysto, a przede wszystkim bezpiecznie.

Entuzjaści leśnych wędrówek lub wycieczek rowerowych mogą zabezpieczyć podłogę bagażnika Opla Astry Sports Tourer praktyczną matą. Wkładka z wysokimi i stabilnymi krawędziami oraz antypoślizgową powierzchnią chroni przed błotem i wilgocią oraz pomaga utrzymać czystość w bagażniku. Z kolei ażurowa przegroda bagażnika umożliwi bezpieczne przewożenie większej ilości bagażu i zwierząt domowych. Przedmioty i bagaż można zabezpieczyć przed przesuwaniem się za pomocą elastycznej siatki do bagażnika. Osłony na próg bagażnika do Astry i Astry Sports Tourer ochronią to newralgiczne miejsce przed zarysowaniem w czasie załadunku i rozładunku.

Inne akcesoria stylistyczne i praktyczne do nowej Astry oraz wielu innych modeli ze znakiem Blitz można zamawiać u dealerów Opla.