PACCAR PARTS: 75 TYS. CZĘŚCI W PROGRAMIE TRP

TRP

Po dodaniu kompletnej serii podpór, hamulców pneumatycznych i oświetlenia LED dla przyczep/ naczep oferta produktów TRP do samochodów ciężarowych i przyczep wszystkich marek oraz wyposażenia warsztatów obejmuje teraz ponad 75 000 części.

Firma PACCAR Parts uruchomiła swój program TRP (Truck and Trailer Parts) w 1995 roku w ramach strategii „kompleksowej obsługi w jednym punkcie”, w którym przewoźnicy mogą znaleźć wszystko dla swoich flot.


Zobacz także:
UŻYTKOWE


Program TRP został rozszerzony o serię podpór dla przyczep dostarczanych w komplecie z obudową wału, wałem łączącym, stopą i korbą. Podpory mają bardzo małą masę (są o około 15 kg lżejsze) i atrakcyjną cenę oraz są oferowane w wielu rozmiarach i modelach. Innym nowym uzupełnieniem programu TRP jest szeroka oferta części do pneumatycznych układów hamulcowych, w tym siłowników przeponowych, zaworów i złączy rozetowych. Do oferty TRP wprowadzono również oświetlenie LED do zmiany konwencjonalnego oświetlenia LED.

Oferta obejmuje bezobsługowe światła znacznikowe, robocze, wewnętrzne i obrysowe, które zużywają do 80 proc. mniej energii i są do czterech razy trwalsze w porównaniu do konwencjonalnego oświetlenia. Podobnie jak części do hamulców pneumatycznych, wszystkie elementy oświetlenia LED uzyskały atest TÜV, a więc spełniają wymagania dla produktów ze znakiem jakości ECE.

Wszystkie 75 000 części dostępnych w programie TRP można znaleźć w cyfrowym katalogu na stronie www.daf.com/trp, gdzie dzięki rozbudowanej funkcji wyszukiwania można szybko znaleźć wyszukiwaną część, zarówno w kategorii marki, jak i części. Dostępna jest również drukowana wersja katalogu TRP. Jest to jeden z najbardziej obszernych katalogów części i wyposażenia warsztatów w branży samochodów ciężarowych. Same rozmiary oferty mówią o jej wiodącej pozycji w branży. Produkty z katalogu TRP są dostępne wyłącznie za pośrednictwem sieci dealerów firmy DAF i standardowo objęte są pełną gwarancją.