PEUGEOT: KOLEJNE SAMOCHODY 5008 DLA KORPORACJI WAWA TAXI

peu-taxi1

Firma Peugeot Polska przekazała pierwszych 67 sztuk modeli Peugeot 5008 korporacji taksówkarskiej Wawa TAXI. Jest to kontynuacja długoterminowej współpracy między obydwiema firmami.

Głównym jej celem jest odnowienie floty i zapewnienie zarówno klientom, jak i kierowcom wygodnego samochodu, w którym zapach świeżości nigdy nie znika, gdyż samochody są wymieniane co 6 miesięcy.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Idąc z duchem czasu oraz w związku z dynamicznym rozwojem Wawa TAXI, dzięki Peugeot Polska, łamie stereotypy polskich taksówek tworząc najnowszą i najbardziej innowacyjną korporację w Polsce, która chce również poprzez te działania ujednolicić swój przekaz marketingowy i w większym stopniu kojarzyć się klientowi z danym modelem – wygodnym i prestiżowym.

Założenie to doskonale spełnia model Peugeot 5008, którego wersja po liftingu pojawiła się na polskim rynku w 2013 roku. Jego płynne linie i pełny elegancji styl oraz świetne właściwości jezdne stanowią wyjątkową ofertę w tym segmencie samochodów. Samochód jest praktyczny w eksploatacji i daje przyjemność z prowadzenia. Pomimo kompaktowych wymiarów zapewnia swoim użytkownikom wysoce praktyczne, komfortowe i bezpieczne wnętrze.

Kierowca ma doskonałą widoczność oraz poczucie bezpieczeństwa wynikające z pozycji za kierownicą. Funkcjonalnie zaprojektowany tył pojazdu pozwala dowolnie zmieniać aranżację wnętrza: pięć lub 7 pojedynczo składanych foteli, płaska podłoga, możliwość złożenia fotela pasażera z przodu i przekształcenia go w stolik. Wszystko po to, by zagwarantować pasażerom wysoki komfort i odpowiednią ilość miejsca, tak by podróż była przyjemna. 5008 dysponuje też pojemnym bagażnikiem.

Przyjemność podróży potęguje panoramiczny, szklany dach, który dodatkowo doświetla kabinę i zapewnia spektakularne widoki.

Przekazane modele to wersje Active 1,6 z silnikiem 120 KM. Docelowo we flocie korporacji Wawa TAXI ma jeździć, w różnych miastach, 150 modeli Peugeot 5008.