PEUGEOT: NOWY 508 SW GOTOWY DO WJAZDU DO POLSKI (CENY)

peugeot508sw1

Po premierze sedana, na polskim rynku pojawiła się wersja SW nowego Peugeota 508. Czerpie on inspiracje ze świata nadwozi shooting brake.

Niska i dynamiczna sylwetka oraz atletyczna elegancja współgra z przestronnością, pojemnością i dostępnością bagażnika.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

peugeot508sw4

Model jest wyposażony w najnowszej generacji Peugeot i-Cockpit, nowością jest również unikatowy w tym segmencie system Night Vision oraz adaptacyjne zawieszenie. Samochód ma niewielki promień skrętu, dzięki temu nie są mu straszne ani ulice ze zwartą miejską zabudową, ani szerokie autostrady.

Układ jezdny nowego modelu wpisuje się w DNA marki i zapewnia kierowcy wyczucie nawierzchni i kontrolę ruchów nadwozia. Wysoka efektywność, bezpieczeństwo i komfort były od początku wpisane w założenia techniczne projektu.

peugeot508sw2

– Premiera nowego Peugeot 508, odbiła się szerokim echem zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Samochód wzbudził wielkie zainteresowanie i zebrał wiele entuzjastycznych recenzji. Wprowadzenie na polski rynek wersji kombi tego modelu, wzbogaca ofertę marki skierowaną do wymagającego klienta segmentu D, oczekującego samochodu nowoczesnego, funkcjonalnego, wyróżniającego się atrakcyjnym designem oraz zapewniającego bezpieczną i komfortową jazdę. Jestem przekonany, że nowy 508 SW spełni wszystkie te oczekiwania i stanie się liczącym się graczem w tym bardzo konkurencyjnym segmencie – powiedział Paweł Gawryluk, dyrektor Peugeot w Polsce.

peugeot508sw3

CENY

Ceny wersji wyposażenia podajemy poniżej.

Model GT z silnikiem BlueHDi 180 S&S EAT8 wysokoprężnym kosztuje 187 900 zł, a z benzynowym PureTech 225 S&S EAT8 – 184 800 zł.

Cena wersji First Edition (edycja limitowana) z motorem BlueHDi 180 S&S EAT8 to 216 900 zł, natomiast z PureTech 225 S&S EAT8 – 212 900 zł.