PEUGEOT SPONSOREM PKOL – UMOWA PODPISANA

W Centrum Olimpijskim (siedziba PKOl) w Warszawie została uroczyście podpisana umowa sponsorska pomiędzy Peugeot Polska a Polskim Komitetem Olimpijskim. Czas jej trwania to cztery lata – obejmuje Igrzyska Olimpijskie w Londynie w 2012 r., w Soczi (2014 r.) i Rio de Janeiro (2016 r.).

Peugeot Polska przekaże na użytek Polskiego Komitetu Olimpijskiego pięćdziesiąt samochodów.

Pulę stanowią następujące modele Peugeot:
* Crossover 3008 – 33 szt.;
* Van 5008 – 3 szt.;
* Hybrydowy 508 RXH – 1 szt.;
* Sedan 508 – 9 szt.;
* Kombi 508 SW – 2 szt.;
* Expert 8-miejscowy – 2 szt.

Samochody zostaną specjalnie oznakowane.

Na mocy podpisanej umowy marka Peugeot została jednym ze sponsorów Polskiego Ruchu Olimpijskiego, Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej oraz Polskiej Młodzieżowej Reprezentacji Olimpijskiej.

Przez czas trwania umowy firma Peugeot Polska będzie mogła wykorzystywać Polski Symbol Olimpijski i Oznaczenia Olimpijskie w celach promocyjnych, a także uczestniczyć we wszystkich imprezach, wydarzeniach i innych uroczystościach organizowanych przez PKOl.

– Dla naszej Marki, od lat związanej ze sportem, partnerstwo z Polskim Komitetem Olimpijskim jest wielkim zaszczytem. Cieszymy się ogromnie, że polscy sportowcy będą jeździć nowymi modelami naszej Marki i będą mogli odkryć, i mam nadzieję docenić, najnowsze, ekologiczne technologie zastosowane w naszych samochodach. Wyrażam też nadzieję, że nasza współpraca, tak uroczyście przypieczętowana, okaże się dla obu stron owocna i satysfakcjonująca, a Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej życzę sukcesów i wielu medali! – powiedział Guillaume Ducrest, Dyrektor Peugeot Polska.

Bezpośrednio po uroczystości została wydana pierwsza część przeznaczonych na użytek PKOl samochodów.

Fot.: P. Dobrosławski