PEUGEOT: ZNAMY CENY 508 HYBRID, 508 SW HYBRID I 3008 HYBRID4

peugeot-hybrid-n1

Peugeot w ofensywie: niedługo po wprowadzeniu nowego, elektrycznego modelu e-208, producent oferuje w Polsce kolejne, zelektryfikowane modele.

Są nimi: 508 Hybrid, 508 SW Hybrid oraz 3008 Hybrid4 – z napędem na cztery koła. Poznaliśmy ich ceny.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI


 

Nowe układy napędowe plug- in Hybrid z silnikiem benzynowym proponowane w tych modelach wpisują się w filozofię marki, w myśl której klient ma możliwość wyboru układu napędowego pasującego do jego sposobu użytkowania samochodu. Nowa oferta jest uzupełnieniem istniejących napędów montowanych w 3008 oraz nowych 508 i 508 SW.

peugeot-hybrid-n2

– Elektryfikacja kolejnych modeli naszej marki potwierdza strategię PEUGEOT, w myśl której przyszłość motoryzacji nie musi być nudna. Chcemy, aby nasze samochody były ekologiczne, ale zarazem dawały jeszcze większą przyjemność z jazdy. Takie podejście pozwoli nam dotrzeć do klientów, którzy są otwarci na nowe technologie, a jednocześnie nie chcą stracić przyjemności prowadzenia swojego samochodu. Takich klientów jest w Polsce coraz więcej. Nasza oferta jest idealną odpowiedzią na ich oczekiwania – mówi Paweł Gawryluk, dyrektor marki Peugeot w Polsce.

Jazda samochodem marki wzbogaca się o dwa nowe tryby jazdy, które zapewniają całkowicie nowy rodzaj doznań i jeszcze więcej przyjemności dzięki magicznemu efektowi zeroemisyjnego trybu elektrycznego, skuteczności napędu na cztery koła (Hybrid4), mocy trybu Sport i uniwersalności trybu Hybrid.

Zastosowane technologie są proste i intuicyjne. Zapewniają absolutną swobodę w użytkowaniu dzięki przystosowaniu do jazdy po mieście, jaki poza nim, a także po bezdrożach. Umożliwiają swobodę wyboru dzięki napędowi na dwa lub cztery koła, silnika o mocy 225 lub 300 KM i wersjom nadwozia hatchback, kombi lub SUV, a także swobodę korzystania z czterech dostępnych trybów jazdy.

peugeot-hybrid-n3

Cennik

Ceny Peugeot 508 SW Hybrid zaczynają się od 129 400 zł za wersję Active z silnikiem diesla Blue HDi o mocy 130 KM z systemem S&S i manualną sześciobiegowa skrzynią biegów do 216 900 zł w przypadku First Edition z motorem Blue HDi o mocy 180 KM z systemem S&S i automatem EAT8.

Wersja Active z silnikiem benzynowym Pure Tech 180 S7S EAT8 kosztuje 138 800 zł, a cena Pure Tech 225 S&S EAT8 First Edition to 212 900 zł.