POJEŻDŻAWKA: POŻEGNANIE ZIMY W SŁOMCZYNIE

Poje?d?awka w S?omczynie

Zapraszamy 16 marca (sobota) na ostatnie dni zimy do Słomczyna na Pojeżdżawkę. Automobilklub Rzemieślnik organizuje dni otwarte i każdy będzie mógł wystartować na torze. Impreza ma charakter otwarty bez pomiaru czasu.

Oprócz czystej frajdy z jazdy autem po śniegu jest to znakomita okazja do treningu w śliskich warunkach. Tor pokryty jest grubą warstwą białego puchu, a trasa otoczona jest naturalnymi bandami ze śniegu.


Zobacz także:
SPORT


Podczas Pojeżdżawki można wystartować praktycznie każdym autem, które posiada dokumenty drogowe lub książeczkę sportową. Kierowca powinien posiadać prawo jazdy lub licencję sportową. Można więc wystartować autem w pełnej specyfikacji sportowej i nie trzeba posiadać prawa jazdy jeśli jest się licencjonowanym zawodnikiem. Kierowca jak i pasażer pojazdu muszą mieć kask.

Jazdy będą od godziny 10.00 do godz. 15.00. Do dyspozycji uczestników oddany będzie cały park maszyn. W przerwach będzie można ogrzać się przy ognisku. Warto więc pożegnać zimę z rajdową rodziną na torze w Słomczynie. Zapraszamy.

Regulamin zamieszczony jest na stronie organizatora: www.ak-rzemieslnik.pl, informacje znajdują się też na facebook.com.