PORSCHE: NOWY PROGRAM FINANSOWANIA

Porsche Cayenne

Porsche Exclusive Finance to nowy program dla klientów, którym zależy na atrakcyjnych warunkach użytkowania samochodu oraz możliwości jego wymiany na jeszcze nowszy model w momencie zakończenia kontraktu.

Program obejmuje dwa produkty: Leasing z wysoką wartością końcową i Porsche AutoCredit.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Porsche Exclusive Finance powstał z myślą o klientach, którzy chcą sfinansować luksusowy samochód marki Porsche. Dzięki produktom finansowym opracowanym przez markę Porsche i Volkswagen Bank Polska, klient finansuje tylko część wartości samochodu odpowiadającą rynkowej utracie jego wartości. Takie rozwiązania zapewniają konkurencyjną miesięczną ratę, dzięki czemu samochody tej kultowej marki stają się bardziej dostępne. Leasing z wysoką wartością końcową to rozwiązanie dla osób, którym zależy na połączeniu zalet podatkowych leasingu z niskim obciążeniem miesięcznym. Z kolei Porsche AutoCredit zapewnia komfortową wymianę samochodu na kolejny, nowy pojazd co 3 lub 4 lata z bezproblemową odsprzedażą dotychczasowego Porsche, którego odkup gwarantuje Volkswagen Bank Polska – mówi Krzysztof Gacek, Kierownik Działu Rozwoju Produktu i Współpracy z Importerem.

Leasing z wysoką wartością końcową to rozwiązanie finansowe przygotowane dla przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z luksusowego samochodu jednocześnie minimalizując miesięczne koszty. W ramach oferty klienci mogą wybrać następujące parametry: okres leasingu od 24 do 60 miesięcy, wysokość opłaty wstępnej od 10 do 45 proc., wartość wykupu od 26,2 do 48,5 proc. Główną zaletą produktu jest niska rata miesięczna.

Zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy, mogą skorzystać z Porsche AutoCredit. Zapewnia on jednocześnie konkurencyjną miesięczną ratę oraz możliwość komfortowej wymiany samochodu na nowy po 3 lub 4 latach. Klient ma do wyboru jedną z trzech form zakończenia umowy kredytowej: zwrot samochodu i zakup nowego w ramach kolejnej umowy, spłatę jednorazową lub spłatę ratalną. W przypadku zwrotu pojazdu właściciel nie musi się martwić o sprzedaż samochodu Porsche na rynku wtórnym – odkup gwarantuje Volkswagen Bank. Oprocentowanie Porsche AutoCredit wynosi 4,44 proc. dla wszystkich okresów. Klienci zainteresowani zakupem nowego Porsche nie muszą inwestować na początku kapitału własnego – kredyt jest dostępny od 0 proc. wkładu własnego.

W aktualnej ofercie finansowej dostępny jest również Porsche Leasing z niską wartością końcową. Całkowita suma opłat wynosi 108 proc. dla okresu leasingu 36 miesięcy, opłaty wstępnej 30 proc. oraz wartość wykupu równej 1 proc. W ramach oferty klienci mogą wybrać także inne parametry: okres leasingu od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10 do 45 proc oraz wartość wykupu 1 lub 19 proc.

Program Porsche Exclusive Finance został przygotowany przez markę Porsche oraz Volkswagen Bank Polska. Nowa oferta finansowa obowiązuje do 31 marca 2014 r. Produkty finansowe łączą się z korzystnymi pakietami ubezpieczeń komunikacyjnych.