POZNAŃ MOTO FEST CZYLI PIERWSZY LETNI PIKNIK W TYM ROKU

W dniach 27-28 czerwca odbędzie się Poznań Moto Fest, będący częścią wspólnej kampanii Grupy MTP, Miasta Poznań oraz lokalnych firm i instytucji.

Przez dwa dni teren Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełni ekspozycja, w której znajdzie się ponad 200 pojazdów, w tym samochody, motocykle i kampery.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Czołowi poznańscy dealerzy samochodowi to jedna z wielu atrakcji podczas Poznań Moto Fest.

Elektryczny Opel Corsa zaprezentuje firma Szpot, która od blisko 30 lat zajmuje się sprzedażą oraz serwisem samochodów. Wygląd modelu jest mocno odmieniony względem poprzedniego wydania auta. Chociażby tylna szyba opada pod mniejszym kątem. Opel Corsa w nowej odsłonie mierzy 4,06 m długości, a więc jest o 4 cm dłuższy od poprzednika i niższy o 48 mm.

Kierowca siedzi o 28 mm niżej niż dotychczas. Auto otrzymało m.in. nową generację adaptacyjnych, matrycowych reflektorów diodowych IntelliLux LED. We wnętrzu uwagę zwraca 7-calowy ekran systemu multimedialnego oraz wirtualne zegary (10 cali).

Elektryczna odmiana ma moc 136 KM oraz 260 Nm momentu, co pozwala na rozpędzenie się do 100 km/h w 8,1 sek. Dzięki baterii o pojemności (50 kWh), auto ma zasięg 330 km. Na naładowanie akumulatorów do poziomu 80 proc. przy wykorzystaniu szybkiej ładowarki powinno wystarczyć
30 min.

W nowej Corsie debiutuje też radarowy aktywny tempomat oraz system czujników Flank Guard. Dostępny jest również system monitorowania martwego pola oraz szereg asystentów parkowania.

POL-CAR to jeden z największych sprzedawców samochodów osobowych w kraju. Wystawiana Alfa Romeo Giulia łączy styl z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa i systemów informacyjno- multimedialnych. Nacechowana sportowymi aspiracjami widocznymi zarówno w usportowionej linii nadwozia jak i oferowanemu napędowi na tylne lub cztery koła, pozwala czerpać przyjemność z krótkich przejażdżek i dalekich podróży.

Alfa Romeo Stelvio – ewolucja modelu rozpoczęła się od prostego szkicu samochodu o unikatowej sylwetce. Teraz Stelvio, wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, umacnia swoją pozycję pożądanego SUV-a. Oferuje osiągi i przyjemność z jazdy.

Fiat 500 to ikona włoskiego designu, która już od ponad 60 lat unowocześnia swoją sylwetkę, jednocześnie pozostając wierny swojemu oryginalnemu stylowi. Odkąd po raz pierwszy wyruszył w drogę, Zawsze przyciągał wszystkie spojrzenia, a teraz ma jeszcze odważniejszy i bardziej urzekający charakter.

Fiat Tipo to samochód o mocnym charakterze. Liczba wersji i opcji wyposażenia oraz przestronność wnętrza w kompaktowej formie zaspokoją potrzeby użytkowników. Dobra ergonomia wnętrza i duża przestrzeń bagażnika tworzy z niego świetnego kompana zarówno w codziennych podróżach do sklepu i pracy, jak i w wakacyjnych wyjazdach w góry lub nad morze.

Legendarny Jeep Wrangler to samochód na każdą drogę. Charakteryzuje się świetnymi możliwościami terenowymi, które pozwalają radzić sobie nawet z najgorszymi i najmniej przewidywalnymi warunkami jazdy. Dzięki wygodnemu wnętrzu i zastosowaniu nowoczesnych technologii samochód sprawdzi się również w codziennych podróżach po utwardzonych drogach.

Jeep Compass posiada liczne układy napędowe, systemy bezpieczeństwa i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dla SUV-a każda droga będzie przejezdna: sprosta zarówno wyzwaniom betonowej dżungli, jak i przeszkodom napotkanym na szlaku oferując niezwykłą wszechstronność i bezpieczeństwo.

To oczywiście nie wszystko, co poznańscy dealerzy samochodowi przygotowali dla zwiedzających! Trwa sprzedaż biletów na wydarzenie. Wejściówki w cenie 13 złotych można zakupić na platformie biletowej ToBilet.pl.