RAJD ARŁAMÓW 2014: LISTĘ ZGŁOSZEŃ POZNAMY JUTRO

RA_9a

Zbliża się termin 1. Rajdu Arłamów, który będzie rozegrany we wschodniej części Podkarpacia w terminie 6-8 marca. Emocje przed pierwszą rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski rosną.

We wtorek 25 lutego na stronie rajdu (link zamieszczamy pni niżej) zostanie opublikowana oficjalna lista zgłoszonych załóg.

sponsorenault


Zobacz także:
RAJDY
RAJD ARŁAMÓW 2014


– W tej chwili trwa jeszcze opracowanie nadesłanych zgłoszeń. Ogółem będzie liczyć 45 pozycji. To mniej, niż mogliśmy się spodziewać, ale taka liczba w zupełności wystarcza, aby sprawnie i bez przeszkód rozegrać naszą imprezę. Ważne, że niemal w komplecie pojawi się cała krajowa czołówka. W powiatach przemyskim, jarosławskim i przeworskim, przez które będą przebiegać trasy odcinków specjalnych, nadal panuje wiosenna pogoda. Prognozy pogody przewidują jednak, że począwszy od 4 marca w tamtych okolicach może spadać po kilka milimetrów śniegu na dobę, a w terminie rajdu temperatura może wahać się od minus 3-4 stopni do plus 5-6 – stwierdza Damian Dobrowolski, dyrektor rajdu.

– Drogi są na razie całkiem wolne od śniegu. Według prognoz zanosi się na to, że nasza impreza zostanie rozegrana na asfalcie mokrym lub pokrytym śladową warstwą śniegu, przy czym rankiem może panować oszronienie lub oblodzenie. Ale oczywiście do czasu startu zawodów warunki mogą się jeszcze zmienić – uzupełnia Dominik Noworól, zastępca dyrektora rajdu do spraw sportowych.

Szczegółowe informacje są dostępne pod adresem rajdarlamow.pl. M.in. można tam znaleźć cyfrowe wydanie magazynu SuperOES, którego numer 25 zawiera obszerny informator zawodów, inaugurujących sezon 2014 w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, jak i w Rajdowym Pucharze Polski.

SuperOES nr 25 został też wydany drukiem i podczas rajdu będzie kolportowany bezpłatnie w węzłowych punktach trasy.

GCh