RAJD BARBÓRKA 2011: KAROWĄ POJADĄ 3 GRUDNIA

Udało się powrócić do tradycji i 49. Rajd Barbórka odbędzie się w pierwszym tygodniu grudnia – można przeczytać na stronie testowej Ogólnopolskiego Kryterium Asów. Wcześniej organizator – Automobilklub Polski informował, że z powodu uroczystości związanych z polskim przewodnictwem w Unii Europejskiej w Warszawie, impreza odbędzie się w sobotę 10 grudnia.

“Decyzja przesunięcia terminu podyktowana została zobowiązaniami TVP Sport, która w powyższym terminie nie mogłaby przeprowadzić relacji na żywo. Rajd bez relacji telewizyjnej, nie byłby taki sam, tysiące kibiców, którzy nie mogą być z nami na ul. Karowej, będą mogli oglądać zmagania najlepszych kierowców w TVP Sport oraz na platformie internetowej” – napisano na stronie.

Dyrektorem Rajdu Barbórka jest tradycyjnie Zdzisław Siwiński, zastępcą ds. sportowych – Rafał Jaszczuk, ds. bezpieczeństwa – Artur Pieńkowski, ds. Organizacyjnych – Marcin Wielgo, ds. marketingu i PR – Sylwia Lewandowska, a do ds. “Legend” – Marek Pawłowski.

Jak zapowiada Zdzisław Siwiński – szykuje się sporo niespodzianek. Zmianie ulegnie trasa, która ma być bardziej “przyjazna” dla kibiców. Jak zwykle finał zawodów rozegrany zostanie na ulicy Karowej.

Strona testowa rajdu: http://www.barborka.pl/