RAJD BARBÓRKA 2012: DZIAŁA SKLEP INTERNETOWY

Automobilklub Polski wspólnie z serwisem Gadzetyrajdowe.pl uruchomił Oficjalny Sklep Internetowy 50. Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów.

Za jego pośrednictwem można kupić Karnet Kibica (49 zł) upoważniający do wstępu na wszystkie odcinki specjalne oraz zestawy z biletami na trybuny na odcinku Karowa (89 zł, 179 zł, 229 zł). Bilet na trybunę siedzącą zawiera Karnet Kibica, smycz, nalepkę pamiątkową oraz Mapę Rajdu.


Zobacz także:
RAJD BARBÓRKA 2012: POWIEDZIELI NA MECIE
RAJD BARBÓRKA 2012: RADOŚĆ KUCHARA i KAJTO
RAJD BARBÓRKA: WIELE GWIAZD I SŁAW NA STARCIE
RAJD BARBÓRKA 2012: KOŚCIUSZKO TEŻ Z RED BULLEM
RAJD BARBÓRKA 2013: GRYC W SUZUKI SWIFT S1600
RAJD BARBÓRKA 2012: SUPER GOŚĆ SPECJALNY
RAJD BARBÓRKA 2012: BARWY CITROENA C4 WRC
RAJD BARBÓRKA 2012: POJEDZIE CITROEN C4 WRC
RAJD BARBÓRKA 2012: RUSZYŁA STRONA INTERNETOWA
RAJD BARBÓRKA 2012: SPOTYKAMY SIĘ 1 GRUDNIA


W tym roku organizator przygotował dla kibiców kilka tysięcy miejsc na 3 trybunach zlokalizowanych w najciekawszych fragmentach OS Karowa. Trzy największe trybuny zlokalizowane są w pobliżu popularnej „beczki”. Osoby siedzące na trybunie VIP będą miały zapewnione dodatkowe atrakcje, trasa dojazdowa do startu przebiegać będzie właśnie pod tą trybuną, a start do OS Karowa zlokalizowany będzie bezpośrednio przed tą nią. Ilość miejsc na trybunach jest ograniczona!

Z każdej trybuny widoczny będzie także telebim, na którym pokazywany będzie przejazd całego odcinka specjalnego. Miejsca na trybunach siedzących są numerowane. Trybuna w parku (Zielona) będzie ponownie trybuną stojącą.

Sklep internetowy Rajdu Barbórka jak co roku oferuje bogaty wybór gadżetów pamiątkowych z rajdu. Kibice mają do wyboru kilka rodzajów zimowych nakryć głowy, wszystkie z logo Rajdu Barbórka. Nie może zabraknąć pamiątkowych nalepek z Rajdu, które dostępne są w dwóch wielkościach. Bilety na trybuny oraz Karnety Kibica dostępne są w formie przedsprzedaży do dnia 19 listopada, zamówienia zawierające te produkty będą wysyłane po tej dacie.

Oficjalny Sklep Rajdu Barbórka: www.gadzetyrajdowe.pl