RAJD BARBÓRKA 2013: PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ (FOTO)

RB 69_1834

Rajd Barbórka – Ogólnopolskie Kryterium Asów w Warszawie jest zawsze imprezą szczególną. Podsumowaniem sezony, a jednocześnie hołdem oddawanym przez zawodników swoim sponsorom, fanom i kibicom.

51. edycja zawodów okazała się szczęśliwa dla Kajetana Kajetanowicza i Jarosław Barana w Subaru Impreza. Kierowca Lotos Rally Team i Automobilklubu Polski wygrał rajd po raz pierwszy w karierze, okazując się też najlepszy w prestiżowym Kryterium Karowa.


Zobacz także:
RAJDY
RAJD BARBÓRKA 2013


Redakcja NewsAuto.pl miała także wielkie powody do zadowolenia. Nasza załoga: Marcin Berliński i Leszek Chłuda odniosła duży sukces, kwalifikując się do ścisłej grupy, która wystąpiła podczas odcinka specjalnego na Karowej.

Wcześniej nasi musieli pokonać prawie dwadzieścia załóg. Udało się, choć kłopoty techniczne z samochodem Peugeot 206 RC kosztowały Marcina i Leszka sporo nerwów…

Do oceny sezonu przez naszą załogę jeszcze powrócimy. Dziś natomiast zamieszczamy zdjęcia – głównie naszych zawodników. Szczególnie z Rajdu Barbórka, choć nie brakuje fotek i z innych imprez. Ale ponieważ rywalizacja na trasie stołecznych OS-ów została już z dokumentowana, skupiamy się na kuluarach, szczegółach sprawiających, że rajd jest tak bardzo lubiany przez kibiców…

Przeżyjmy to jeszcze raz…

Fot: Paulina Jur, Marcin Karaczun oraz Łukasz Koziarski (rallynews.pl)