RAJD DAKAR 2013: ADAM MAŁYSZ JUŻ W SIECI

Adam Małysz – najbardziej utytułowany w historii skoczek narciarski, a dziś kierowca rajdowy – wdarł się przebojem do czołówki najlepszych kierowców. W pierwszym sezonie startów wywalczył aż cztery mistrzowskie tytuły, w tym Mistrzostwo Polski i Czech w rajdach terenowych.

Sportowiec, który święcił triumfy w skokach narciarskich na całym świecie nie był dotąd obecny w internecie. Dziś oddajemy pierwszą oficjalną stronę internetową Adama Małysza, która pozwoli fanom śledzić jego sportowe zmagania. Oprócz strony www powstał również oficjalny fanpage Adama Małysza na portalu społecznościowym Facebook. Dzięki tej stronie ułatwiony będzie dostęp do różnego rodzaju informacji i ciekawostek z życia sportowca oraz jego zespołu. Fani mogą spodziewać się dużej ilości aktualnych zdjęć i filmów z rajdów, treningów oraz testów. Nie zabraknie także komentarzy “na gorąco” do toczącej się aktualnie rajdowej rywalizacji.

– Być może niektórym wyda się to nieprawdopodobne, ale dotąd nie byłem obecny w sieci. Czas to zmienić! Zapraszam wszystkich na mój oficjalny facebook’owy fanpage. Dzięki tej stronie każdy będzie mógł śledzić moje sportowe zmagania. Postaram się na bieżąco informować, co u mnie słychać. Możecie spodziewać się dużej ilości filmów! i zdjęć. Choć zmieniłem dyscyplinę, obiecuję, że jeszcze nie raz zobaczycie jak skaczę mówi Adam Małysz.

Link do oficjalnej strony internetowej: www.malysz.pl, do strony Adama Małysza na Facebooku: facebook.com/malyszpl.