RAJD DOLNOŚLĄSKI 2013: BEZ KAJETANOWICZA I BARANA

kajetan 1_kajetanowicz

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran wywalczyli czwarty z rzędu tytuł Mistrzów Polski na jedną rundę przed końcem sezonu. Zapewnili sobie ten historyczny wynik w pięknym stylu.

Po raz trzeci zwyciężając w naszej rundzie Mistrzostw Europy – Rajdzie Polski. Kajetan Kajetanowicz jest jedynym od 4 lat Polakiem, który wygrał rajd zaliczany do czempionatu Starego Kontynentu zarówno w klasyfikacji generalnej, jak i Mistrzostw Europy.

sponsorenault


Zobacz także:
RAJDY
RAJD DOLNOŚLĄSKI 2013: POWIEDZIELI PRZED STARTEM
RAJD DOLNOŚLĄSKI 2013: CITROËN RTP NA FINISZU
RAJD DOLNOŚLĄSKI 2013: POZNAMY WYNIKI SEZONU
RAJD DOLNOŚLĄSKI 2013: 13 ODCINKÓW W TYM SUPEROES


Świeżo upieczony triumfator mistrzostw postanowił zmienić swój kalendarz startów w końcówce sezonu. Zamiast udziału w Rajdzie Dolnośląskim, rundzie RSMP, załoga Lotos Rally Team wystartuje w nowym dla niej rajdzie poza granicami naszego kraju. Kajetan reprezentujący barwy Automobilklubu Polski będzie jednak obecny podczas Dolnośląskiego i przygotował niespodziankę dla kibiców.

Kajetan Kajetanowicz: Nie myślcie, że znudziła mi się jazda w rajdach. Postanowiłem wystąpić na Rajdzie Dolnośląskim w roli kibica, gdyż nadarzyła się niesamowita okazja spróbowania swoich sił w innym rajdzie, na nowych trasach, z nowymi rywalami. Ten sezon jest niezwykły dla całego Lotos Rally Team. Dzięki wsparciu naszych Partnerów, a przede wszystkim Grupy Lotos, od początku roku mogę spełniać swoje marzenia. Udział w Rajdzie Janner – pierwszej rundzie Mistrzostw Europy był dużym krokiem i wielkim dla nas wyzwaniem. Start w Rajdzie Polski, gdzie przypieczętowaliśmy tytuł, przyniósł niesamowite wrażenia i emocje. Jak wiecie, nie osiadam na laurach i stale chcę się rozwijać, dlatego wspólnie z naszymi Partnerami, postanowiliśmy pojawić się na zupełnie nowych dla mnie trasach. Nie zapomniałem jednak o Was, fanach naszych i rajdów. Często „marudziliście”, że w trakcie zawodów nie mam dla Was zbyt wiele czasu. Teraz możemy to nadrobić. Serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnego oglądania odcinków specjalnych ostatniej rundy mistrzostw Polski.

Starty Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana w sezonie 2013 wspierają strategiczny partner Lotos Rally Team – Grupa Lotos oraz Lotos Paliwa – producent paliw Lotos Dynamic – a także Driving Experience i CUBE.ITG.